Cyber همراه دستگیری تقلب برای فریب دیپلمات دیگران

توسط ANI

دهلی: دهلی پلیس سایبری سلول بازداشت یک مرد به اتهام خیانت یک دیپلمات ارشد و چند نفر دیگر در این کشور از یک مقدار در مجموع بیش از 1 کرور تومان, پلیس گفت:.

تیم پلیس این آگهی پس از آن به بررسی نرم از حساب هاتمیل از دیپلمات ارشد و متعاقب آن حادثه از تقلب در حدود Rs 1,40,000 از افراد خود را در لیست از ایمیل مخاطبین. این تیم همچنین تجزیه و تحلیل گیرنده حساب های بانکی.

این تیم متوجه شد که تمام حساب های بانکی تا به حال جعلی مشتری جزئیات مانند آدرس و شماره تلفن و آن را دشوار برای پیگیری عاملان این جنایت است. تقلب انجام شد و در یک برنامه ریزی راه و تمام مراحل انجام شده برای جلوگیری از تشخیص ،

پس از بررسی ایمیل جزئیات این تیم رو رهبری از یکی از اتهام ذینفع حساب.

بر اساس تحقیقات پلیس بازداشت متهم اکرم (ص) ساکن شاهین باغ, New Delhi.

پلیس کشف و ضبط دو چک و کتاب و یک دفترچه حساب پس انداز پنج دستگاه خودپرداز, کارت, سامسونگ دو تلفن همراه گوشی یک سیم کارت و یک گوشی های هوشمند MI.

پس به دنبال به طرز عمل از تقلب و کلاهبرداری پلیس که متهم به استفاده جعلی ارائه حساب های بانکی به همکاران و دریافت فریب خوردن مقدار از پول سپرده. متهم پس از آن که خالی از بودجه. او باز پس انداز و جاری حساب های بانکی بر اساس آدرس های جعلی به نام افراد مختلف پلیس گفت:.

او پس از ارائه اتاق در اجاره به مردم فقیر. سپس او را به باز کردن حساب های بانکی به نام خود به پلیس گفت:. در ابتدا او می توانید آدرس خود را تغییر داده خود را Aadhaar کارت. پس از آن او خواهد اوردن سیم کارت در گفت آدرس. هنگامی که یک حساب کاربری باز شد و فعال می شود و این افراد خود را دریافت کرد بانک کیت که شامل یک کارت ATM یک کتاب چک, جزییات مرتبط سیم کارت او را به این کیت از دارندگان حساب و پرداخت آنها را تومان 5,000 تومان. 20,000 برای هر حساب.

پس از آن او دوباره تغییر دارندگان حساب خود را از آدرس های مربوط به حساب های بانکی برای جلوگیری از تشخیص, پلیس گفت:.

متهم مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن بیش از 4-5 حساب در بانک های مختلف به نام همان فرد برای این منظور است. به عنوان بانک ها نیست بررسی کنید که چگونه بسیاری از حساب های آنها باز شد به نام یک فرد این کشف نشده باقی مانده است.

پس از این او را ارائه حساب های بانکی به یک شریک که در تماس با برخی از افراد خارجی. این فرد پس از تقلب خواهد دریافت فریب خوردن مقدار سپرده در این بانک حساب های تهیه شده توسط رسول اکرم (ص).

متهم را با استفاده از بهانه های مختلف برای هک شناسه. پس از آن آنها خواهد تقاضای پول از قربانی تماس با ارائه پول به عنوان پرداخت برای یک هدیه از خارج از کشور. به مبنای مشروعیت عملیات بیشتر آنها در حال حاضر خود را به عنوان مالیات بر درآمد یا مالیات غیر مستقیم افسران.

هنگامی که فریب خورده و مبلغ سپرده شد در جعلی حساب های بانکی آنها را دریافت اس ام اس هشدار. پس از آن رسول اکرم (ص) و همکاران خود را خواهد برداشت فریب خورده مقدار از طریق خود پرداز بانک و آنلاین نقل و انتقالات.

در این تحقیقات از 16 اضافی کارت های ATM از بانک های مختلف در نام های مختلف و 32 cheque کتاب و 25 بیشتر passbooks کشف شد.

متهم گذشت کلاس 10 و با این نسخهها کار به عنوان یک محلی hakkim. در سال 2017 او آمد در تماس با یکی Anees و آنها برنامه ریزی شده برای به دست آوردن پول آسان, پلیس گفت:. پس از آن آنها شد همکاران و Anees تماس برخی از اتباع خارجی است. آنها اختصاص داده اکرم (ص) وظیفه تهیه حساب های بانکی بر اساس آدرس های جعلی.

تحقیقات بیشتر در جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>