-حکومت نظامي در جنوب شهر آسام

توسط PTI

سیلچار: حکومت های قانونی روز جمعه چهار روز پس از آن که در یک گزارش از هیچ حادثه ناخوشایندی، به دستور مقامات ناحیه کاچار، گزارشی از حادثه ناخوشایندی در دست نبود، از مناطق خروجی پلیس مالوگرام در شهرک سیلچار جنوب آسام خارج شد.

در ساعت ۶ صبح حکومت نظام يازدهم برداشته شد و اطلاعات مربوط به آن در ساعات اوليه روز از طريق مايک ها به مردم ابلاغ شد.

Cachar District Magistrate Keerthi Jalli said the curfew has been outdrawn from areas under Malugram police outpost of Silchar town in view of the return to normalcy and as no untoward incident has been reported during the relaxation from 12 noon to 5 pm on Thursday.

قانون حکومت نظامي روز دوشنبه پس از آن که دو گروه در اواخر عصر يکشنبه به سمت هم سنگ پرتاب کردند، در شهر “خوني واسه” و مناطق همبند تحت اداره پليس مالوگرام گير افتاده بود.

در حاليکه اين حادثه در پيشاپيش بومي پوجان معبد رام آيودهيا صورت گرفته بود اداره منطقه روز دوشنبه جلسه اي را برگزار کرده بود که در آن بخش هاي مختلف جامعه و نمايندگان احزاب سياسي به اتفاق آرا بر نياز به تقويت تلاش ها براي برقراري صلح و حفظ قانون و نظم و هماهنگي جمعي در شهر تاکيد کردند.

بخشي از اين حادثه را دست يار يواشي بدخواهان براي برهم زدن صلح عنوان کرده بودند و خواستار اقدام يسختي عليه عاملان اين حادثه شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de