کومو می بیند ‘مثبت’ است که اجتماعی فاصله در حال کار در نیویورک

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: او می بیند یک “مثبت” است که اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار در شهر نیویورک به سرعت گسترش coronavirus.

“شواهد نشان می دهد که تراکم اقدامات کنترل ممکن است کار” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر در نیویورک است.

کومو گفت که روز یکشنبه مقامات بهداشتی پیش بینی شده است که بستری شدن در بیمارستان در شهر نیویورک بودند دو برابر در هر دو روز. روز دوشنبه پیش بینی تخمین زده می شود که بستری شدن در بیمارستان شد و دو برابر شدن هر سه تا چهار روز. سه شنبه به دو برابر میزان پیش بینی شده بود به چهار تا هفت روز است.

“این نشانه بسیار خوبی و یک علامت مثبت است. دوباره من 100 ٪ مطمئن شوید که آن را نگه می دارد یا آن را دقیق اما فلش به رهبری در مسیر درست” از حزب دموکرات گفت.

کومو مانند دیگر فرمانداران سراسر ایالات متحده دستور داده است, رستوران ها, کافه ها و دیگر کسب و کار تلقی غیر ضروری به پایین به عنوان بخشی از یک استراتژی به سرعت گسترش coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل صادر شده در مارس 16, نشان می دهد که افراد و جلوگیری از اختیاری سفر و محدود کردن تجمعات به 10 نفر یا کمتر. (مرتبط: می تواند اندرو کومو راه دور از یک میانجیگری کنوانسیون با نامزدی حزب دموکرات?)

تماشا کنید:

استراتژی است که با هدف نه تنها مانع مردم از ابتلا و گسترش این ویروس, اما همچنین برای جلوگیری از بیمارستان ها از تاخت و تاز کردن توسط جمعی تعداد بیماران.

“کاهش بستری شدن نرخ” کومو “آیا همه چیز را به طوری که بیمارستان ها می تواند در مقابله با رای مردم در آینده است.”

“بنابراین تا حد مردم می گویند:” پسر این سنگین الزامات اجتماعی, فاصله, هیچ, رستوران ها, هیچ غیر ضروری کارگران” اضافه شده کومو. “بله آنها در حال غم انگیز. ضمنا آنها موثر و ضروری است و شواهد نشان می دهد در این نقطه است که آنها به کاهش بستری شدن در بیمارستان.”

ایالت نیویورک و شهر نیویورک شده اند سخت ترین ضربه گیر که پدید آمده از چین در ماه نوامبر سال 2019.

کومو گفت که نیویورک 30,811 موارد coronavirus با 17,856 در شهر نیویورک به تنهایی. ایالات متحده ثبت کرده است فقط بیش از 55000 موارد که از روز شنبه با توجه به داده های ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو بیان برخی از احتیاط در بستری آمار.

“در حال حاضر که تقریبا بیش از حد خوب درست باشد اما این نظریه این است که با توجه به تراکم است که ما در حال برخورد با آن را بسیار سریع اما اگر شما در کاهش تراکم شما می تواند به کاهش گسترش بسیار سریع است.”

“من قرار نیست مقدار زیادی از سهام را در هر طرح.”

اخبار مثبت تغییر نمی کند به طور کلی عکس ترسناک از بیماری همه گیر در نیویورک است. کومو گفت که او انتظار دارد که در شهر نیویورک خواهد رسید اوج خود تعداد موارد در عرض 14 تا 21 روز است. او از سوی دولت فدرال برای ارائه هواکش برای استفاده در بیماران قرار داده و در ICU.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de