شهرستان نوشهره: وزیر فدرال برای دفاع پرویز ختک و گفت: مهم مذاکرات برگزار خواهد شد با پاکستان مسلم لیگ-Quaid در لاهور امروز (دوشنبه) که می تواند منجر به تصمیم گیری های مهم.

“ما باید قابل توجه جلسه امروز با PML-Q chief Ch شجاعت حسین و Ch پرویز الهی. مذاکرات برگزار شده است با متحدان—متحده Qoumi جنبش-پاکستان, بلوچستان, حزب عوامی Grand دموکراتیک داد و رزرو خود را خطاب به او گفت:” در حالی که صحبت کردن با خبرنگاران پس از افتتاح طرح های توسعه و صحبت کردن در توابع مختلف است.

پرویز ختک افتتاح عرضه گاز طبیعی به Khawari ایجاد کرد و کار راه اندازی در یک جاده وجود دارد. او در پاکستان تحریک-e-Insaf کارگران کنوانسیون در Zaramena و خطاب علمی نمایشگاه در یک کالج محلی.

وزیر دفاع اصرار داشت که هیچ بیگانگی با متحدان و گفت: دولت در تماس با مخالفان نیز به مرتب کردن بر اساس مسائل است. او گفت که حکومت به خوبی پیش میرود و دولت با ثبات و قوی است. “دولت بی خطر است و وجود خواهد داشت بدون در خانه را تغییر دهید. کسانی که به گسترش شایعات در این زمینه خواهد طعم شکست گفت:” پرویز ختک.

او با ابراز حیرت وقتی پرسیده شد که به نظر در یک بیانیه توسط پاکستان مسلم لیگ نواز ارشد رهبر خواجه محمد آصف که تا به حال بنا به گزارش ها گفت که او همه زندانی اعضای حزب خواهد بود bailed در دو هفته.

پرویز ختک گفت: دولت تا به حال احترام به تصمیم دادگاه در گذشته و ادامه خواهد داد به دنبال این بسیار عمل در آینده است. “ما باور نمی کنیم در سیاست می پردازد” او با عجله اضافه.

وزیر دفاع با قدردانی مردم از زادگاه خود شهرستان نوشهره برای همیشه قرار دادن اعتماد به او و دیگر اعضای خانواده خود را با انتخاب آنها را به مجامع به آنها خدمت می کنند. اعضای KP مونتاژ ابراهیم Khattak, Idress Khattak, میان Jamsheduddin Kakakhel, اسحاق Khattak, اسماعیل ختک و Adalat خان نیز صحبت کرد و در این مناسبت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im