Crowdsourced مجازی ابررایانه revs تا coronavirus تحقیقات


پارسه بیت کوین “معدن” و شرکت های بزرگ و کوچک باید تیمی به صورت بی سابقه ای داده-خرد تلاش است که با هدف مهار بیکار قدرت محاسباتی برای سرعت بخشیدن به تحقیق و پژوهش برای یک coronavirus درمان است.

این پروژه به رهبری محاسباتی زیست شناسان به طور موثر ایجاد جهان قدرتمند ترین ابر رایانه است که می تواند تریلیون محاسبات مورد نیاز برای درک ساختار ویروس.

بیش از 400 ، 000 کاربران دریافت نرم افزار در دو هفته گذشته از “[email protected]” با توجه به مدیر گرگ بومن استاد بیوشیمی و بیوفیزیک مولکولی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که در آن پروژه بر اساس است.

به “محاسبات توزیع شده” تلاش روابط با هم هزاران نفر از دستگاه های مجازی ایجاد ابر رایانه ها است.

این پروژه در اصل راه اندازی شده در دانشگاه استنفورد 20 سال پیش طراحی شده بود به استفاده از crowdsourced قدرت محاسباتی برای شبیه سازی برای درک بهتر بیماری ها به خصوص “پروتئین تاشو” ناهنجاری است که می تواند عوامل بیماری زا کشنده است.

“شبیه سازی به ما اجازه می دهد به تماشای چگونه هر اتم حرکت در طول زمان” بومن به خبرگزاری فرانسه گفت.

عظیم تجزیه و تحلیل به نظر می رسد برای “جیب” و یا سوراخ در ویروس که در آن مواد مخدر را می توان فشرده در.

“هدف اصلی ما این است که به شکار برای اتصال سایت ها برای درمان” بومن گفت.

– ‘Druggable اهداف’ –

قدرتمند محاسبات تلاش می توانید تست های بالقوه دارو درمانی یک تکنیک شناخته شده به عنوان محاسباتی طراحی دارو.

بومن گفت او خوشبین است این تلاش از آنجا که این تیم قبلا یک “druggable” هدف در ویروس ابولا و چون COVID-19 است که ساختاری شبیه به ویروس سارس است که موضوع بسیاری از مطالعات است.

“بهترین فرصت برای کوتاه مدت آینده این است که اگر ما می توانید پیدا کردن مواد مخدر موجود است که می توانید با اتصال به یکی از این سایت,” او گفت:.

“اگر اتفاق می افتد که می توان آن را حق دور.”

این احتمال وجود دارد که شامل داروهایی مانند ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین که ممکن است “repurposed” برای COVID-19.

تیرانداز گفت: این پروژه شده است قادر به افزایش قدرت خود را به برخی از 400 petaflops-با هر petaflop داشتن یک ظرفیت برای انجام یک کوادریلیون محاسبه در ثانیه-یا سه بار قوی تر از ابر رایانه برتر جهان.

دیگر ابر رایانه ها نیز مشغول به کار در موازی. بلوط ریج آزمایشگاه ملی گفت: در اوایل این ماه که با استفاده از آی بی ام را قدرتمند ترین ابر رایانه ها در آن شناسایی شده بود 77 بالقوه ترکیبات است که می تواند با اتصال به اصلی “سنبله” پروتئین از coronavirus به خلع سلاح پاتوژن.

– ‘پایان’ به محاسبه قدرت –

به [email protected] پروژه سوخت crowdsourced قدرت محاسباتی از مردم رومیزی لپ تاپ ها و حتی کنسول پلی استیشن و همچنین قوی تر کسب و کار کامپیوتر و سرور است.

“وجود دارد هیچ پایان دادن به محاسبه قدرت از ما می توانید استفاده کنید در اصل” بومن گفت. بزرگ با تکنولوژی شرکت ها از جمله مایکروسافت متعلق به GitHub نیز شرکت و پروژه است که در بحث با دیگران است.

هر کسی با یک نسبتا اخیر کامپیوتر می تواند با نصب یک برنامه که محبوبیت مقدار کمی از داده ها برای تجزیه و تحلیل. مردم می توانید انتخاب کنید که بیماری آنها مایل به کار بر روی.

“آن را مانند bitcoin mining اما در خدمت بشریت” گفت: Quentin Rhoads-هررا از شرکت امنیتی بحرانی شروع شده قدرتمند خود رمز عبور “hash cracker” کامپیوتر طراحی شده برای رمزگشایی کلمه عبور به این پروژه است.

Rhoads-شیلی گفت: تیم از محققان امنیتی گاهی اوقات به عنوان “کلاه سفید هکرها” بودند تشویق بیشتر مردم به درگیر شدن.

– مبارزه با درماندگی –

کامپیوتر chipmaker Nvidia که باعث قدرتمند پردازنده های گرافیکی برای دستگاه های بازی به نام در پارسه برای پیوستن به این تلاش نیز می باشد.

“پاسخ شده است, شکستن رکورد, با ده ها هزار نفر از کاربران جدید” پیوستن گفت: Nvidia سخنگوی هکتور Marinez.

یکی از بزرگترین کمک می آید از یک ق گروهی از علاقه مندان به کامپیوتر و پارسه است که برخی از 24,000 اعضای شرکت کننده.

“این فوق العاده است سلاح در برابر احساس درماندگی گفت:” پدرو Valadas یک وکیل در پرتغال که ریاست جامعه ق و بخشی از پروژه هیئت مشورتی.

“واقعیت این است که هر کسی در خانه با یک کامپیوتر می تواند نقش و کمک به مبارزه با (بیماری) به صورت مشترک خوب است قدرتمند بیانیه” Valadas به خبرگزاری فرانسه گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im