منتقدان را به تصویر بکشد Pro-Life, طرفداران به عنوان نژادپرستان. یکی از والدین سابقه Pro-اصلاح نژاد نظر و هدف قرار دادن جوامع سیاه

  • برخی از رسانه ها به تصویر بکشد pro-life, طرفداران به عنوان آنال مرتبط آنها را با “ضد سیاهی” و “سفید supremacists.”
  • اما این رسانه ها موفق به توجه داشته باشید که والدین بنیانگذار مارگارت سانگر تا به حال سابقه pro-اصلاح نژاد نظر و هدف قرار دادن جوامع سیاه با کنترل تولد.
  • سانگر خطاب به اعضای Ku Klux Klan هدفمند جنوبی, سیاه جوامع با کنترل تولد و مورد بحث و شور و شوق او را برای از بین بردن معیوب بشر “علف های هرز” از طریق اصلاح نژاد.

برخی از رسانه ها به تصویر بکشد pro-life, طرفداران به عنوان نژادپرستان اما والدین بنیانگذار مارگارت سانگر تا به حال سابقه pro-اصلاح نژاد نظر و هدف قرار دادن جوامع سیاه با کنترل تولد.

رسانه ها مسائل Rewire اخبار و ملت زد 2020 داستان با عناوین “جناح راست رسانه ها و مخالفان سقط جنین باید در مقابله با ضد سیاهی جنبش خود را” “راهپیمایی برای زندگی یک ضد سیاهی مشکل” و “تاریخ طولانی ضد سقط جنین جنبش لینک کلیک کنید برای سفید Supremacists.”

این داستان به تصویر بکشد جنبش برای زندگی به عنوان خطرناک به جامعه هشدار می دهند که نژادپرستی بافته شده به نرم افزار-زندگی جنبش و می گویند که طرفدار جنبش زندگی ترویج ضد سیاه شد. (مرتبط: تحلیل: حامی واقعی مسئله با وجود استقرار رسانه ها روایت)

در عین حال این مقالات را لمس نیست در پرسش برانگیزی نژادپرستانه و نرم افزار-اصلاح نژاد دیدگاه های ساخته شده توسط یکی از والدین این کشور بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین.

برنامه ریزی والدین اعتبارات سانگر با تاسیس این سازمان در سال 1916 هنگامی که او در را باز کرد اول تولد و درمانگاه کنترل در ایالات متحده آمریکا در براونزویل بروکلین در شهر نیویورک است. مقامات حمله درمانگاه نه روز پس از آن باز آن را تعطیل کند و به اتهام سانگر او خواهر اتل بایرن و فعال Fania Mindell برای های کنترل تولد اطلاعات است. سانگر گزارش صرف 30 روز در زندان پس از پرداخت امتناع او خوب است.

او باز کنترل تولد تحقیقات بالینی اداره در منهتن در سال 1923 و گنجانیده شده آمریکایی کنترل تولد, لیگ, سازمان که بنا به گزارش ادغام به صورت برنامه ریزی شده والدین فدراسیون آمریکا است.

سانگر هدفمند سیاه جوامع با کنترل تولد

سانگر شروع یک برنامه به نام “Negro پروژه” ابتکار عمل با هدف دادن زنان سیاه دسترسی به کنترل تولد. “ما اعتقاد داریم کنترل تولد دانش را به این گروه است که مستقیم ترین و سازنده کمک که می توان با توجه به آنها خود را برای بهبود فوری وضعیت,” او نوشت و در سال 1939.

در حالی که پیشگیری از بارداری سخت تر بود برای دسترسی به طول سانگر زمان دسترسی به گسترش به طور گسترده ای.

قرص های کنترل تولد در حال حاضر تحت بسیاری از برنامه های بیمه و یا در زیر برخی از برنامه های دولت و رئیس جمهور سابق باراک اوباما مقرون به صرفه مراقبت از قانون موظف است که بسیاری از طرح های بیمه پوشش دادن همه اشکال از کنترل تولد و دفتر بازديد دکتر مربوط به کنترل تولد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای لغو این قانون اما او هنوز به انجام این کار.

برنامه ریزی والدین بنیانگذار همچنین نوشت: در یک سال 1939 نامه در مورد برنامه ریزی برای رسیدن به رهبران و وزیران در جنوب به او باز کنترل تولد درمانگاه به منظور سرکوب جنوبی سوء ظن در مورد این کلینیک است. سانگر توضیح داد که او فکر “Negro جمعیت” خواهد بود بیشتر متمایل به یادگیری در مورد کنترل تولد از رهبران سیاه و سفید.

“در حالی که رنگی سیاه پوستان باید احترام زیادی برای سفید پزشکان آنها می توانید به نزدیک شدن به اعضای خود و بیشتر یا کمتر خود را دراز کارت های روی میز” سانگر نوشت: در سال 1939. “آنها این کار را انجام نمی با مردم است و اگر ما می تواند آموزش Negro , دکتر, در, درمانگاه, او می تواند در میان آنها با شور و شوق و با دانش است که به اعتقاد من باید دور از رسیدن به نتیجه است.”

سانگر اضافه شده که دکتر کار در نظر او باید تنها با “Negro حرفه ای و پرستاران در بیمارستان های اجتماعی کارگران و همچنین به عنوان شهرستان را سفید پزشکان است.” (مرتبط: اکثریت قریب به اتفاق زنان متاثر از آلاباما و جورجیا قوانین سیاه و سفید)

“موفقیت خود را بستگی شخصیت او و آموزش او توسط ما,” او اضافه شده توضیح داد که این فرد باید آموزش دیده و احتمالا توسط والدین در مورد سازمان آرمان و اهداف.

“ما نمی خواهیم کلمه به بیرون رفتن است که ما می خواهیم به نابودی Negro جمعیت و وزیر است که می توانید مستقیم از این ایده که اگر آن را تا کنون رخ می دهد به هر یک از آنها بیشتر سرکش اعضای,” او نوشت.

برخی از نرم افزار-lifers می گویند که این نظر را نشان می دهد انتقام گیری علیه آمریکایی های سیاه و سفید. نامزد سابق ریاست جمهوری هرمان قابیل گفت: در سال 2011 که این اظهار نظر نشان داد سانگر خواست برای جلوگیری از “افزایش تعداد سیاه پوستان فقیر در این کشور با جلوگیری از سیاه نوزادان از متولد شدن.”

رسانه ها از جمله مجله تایم و واشنگتن پست ادعا می کنند که سانگر شده بود با اشاره به نابودی این Negro جمعیت اما به او ترس است که مردم را تفسیر ماموریت او در این راه است. WaPo حقیقت جستجوگر گلن کسلر به نام سانگر کلمات “inartfully نوشته شده است.”

برنامه ریزی والدین بنیانگذار همچنین خطاب به اعضای سفید supremacist ضد سامی و ضد کاتولیک سازمان Ku Klux Klan.

“همیشه به من هر گونه تحریک گروه خوبی بود و بنابراین من قبول دعوت برای صحبت کردن با زنان شاخه ای از Ku Klux Klan در دریاچه نقره ای نیوجرسی یکی از عجیب ترین تجربه من در سخنرانی” سانگر نوشت: در زندگینامه های منتشر شده در سال 1938.

او همچنین نوشت که آدرس آن شب “بود که در ابتدایی ترین شرایط به عنوان اگر من در تلاش بودند تا کودکان درک” چرا که او می ترسید که اگر او “به زبان آمده یک کلمه مانند سقط جنین در خارج از واژگان معمول از این زنان آنها را به هیستری.”

رسانه ها واقعیت بررسی رسانه ها مانند Snopes و PolitiFact پرچین است که اگر والدین بنیانگذار آیا آدرس اعضای KKK, سانگر به نظر نمی رسد به احترام KKK. “گریه به دور از بودن یک شرکت فعال در Klu Klux Klan” یک PolitiFact نویسنده اشاره کرد در سال 2015 اشاره به یک ادعا از سابق نیوهمپشایر مجلس ویلیام اوبراین.

والدین نیز در دفاع از سانگر از اتهام نژاد پرستی در سال 2004 سند “مخالفان ادعا می کند در مورد مارگارت سانگر.” این سند شامل یکی دیگر از سانگر نظر “مهربان چیزی که در این خانواده بزرگ می کند و به یکی از آن نوزاد اعضای این است که کشتن آن” است که والدین گفت: یک نکته جالب اظهار نظر در مورد نرخ مرگ و میر نوزادان.

Supporters of Planned Parenthood dressed as characters from "The Handmaid's Tale," hold a rally as they protest the US Senate Republicans' healthcare bill outside the US Capitol in Washington, DC, June 27, 2017. / AFP PHOTO / SAUL LOEB (Photo credit should read SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

حامیان والدین به عنوان شخصیت از “این کنیز را به داستان” برگزاری تجمع آنها به عنوان اعتراض مجلس سنای ایالات متحده آمریکا لایحه بهداشت و درمان در خارج از ایالات متحده به کنگره آمریکا در واشنگتن ، 27 ژوئن 2017. (منبع عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

سانگر استفاده والدین طراحی شده برای ترویج اصلاح نژاد: ‘راه باز می شود به Eugenist’

سانگر همچنین تاکید کرد منافع قوی در پیشبرد اصلاح نژاد از طریق کنترل تولد در بسیاری از موارد است.

“کنترل تولد از سوی دیگر نه تنها راه را به eugenist اما آن را حفظ کار خود را,” او نوشت: در ماه فوریه سال 1919 مقاله با عنوان “کنترل تولد و نژادی بهبود.” “علاوه بر آن نه تنها آماده سازی زمین در یک مد برای توسعه یک استاندارد بالاتر از مادران و خانواده, زندگی, اما را قادر می سازد کودک بهتر است به دنیا آمد, بهتر, برای مراقبت در دوران کودکی و تحصیل بهتر.”

کنترل تولد این معنی نیست که “پیشگیری از بارداری یکسره تمرین” اما به جای حذف ناقص بشر “علف های هرز” سانگر نوشت: در سال 1923.

“این به معنی انتشار و کشت بهتر عناصر در جامعه ما و تدریجی سرکوب و حذف احتمالی انقراض معیوب سهام — کسانی که انسان علف های هرز است که تهدید می کند گل از بهترین گل های آمریکایی تمدن” برنامه ریزی شده والدین بنیانگذار نوشت.

سانگر توصیف اصلاح نژاد به عنوان “مناسب ترین و کامل خیابان به راه حل نژادی و سیاسی و مشکلات اجتماعی” در سال 1921 مقاله.

“سرسخت ترین و شجاعانه معلمان و دانشمندان لنت حمایت خود را به این بیولوژیکی تفسیر از نژاد بشر است. جنگ تاکید کرد ضرورت آن ، ” Planned Parenthood بنیانگذار اضافه شده است.

در سال های پس سانگر نظرات آدولف هیتلر در تلاش برای ایجاد یک نژاد برتر از طریق اصلاح نژاد به طور خاص به دنبال از بین بردن مردم یهودی و کولی ها — که هر دو او فکر پایین تر از نژادها.

هیتلر آلمان نازی معدوم یا lethally تزریق آلمانی ها با ذهنی و یا معلولیت های جسمی و انجام وحشتناک و اغلب کشنده آزمایش بر روی زندانیان در اردوگاه های کار اجباری تحت بدنام یوزف منگله به “فرشته مرگ است.”

سانگر همچنین ابراز پشتیبانی برای عقیم سازی از کسانی که با معلولیت های ذهنی و گفت: در سال 1923 مقاله منتشر شده در این متفکر “بهتر مسابقه را از طریق کنترل تولد” است که “برخی از روش باید ابداع شود برای از بین بردن فاسد و معیوب” و اضافه کرد که “این عمل به طور مداوم مانع پیشرفت و تا کنون به طور فزاینده ای را به سمت پایین بکشید نژاد بشر است.”

“در حالی که من شخصا اعتقاد دارم در عقیم سازی از ضعیف فکر مجنون و syphilitic من شده اند قادر به کشف کنند که این اقدامات بیش از سطحی عامل بازدارنده هنگامی که به طور مداوم در حال رشد جریان های نا مناسب,” او نوشت: در ماه فوریه سال 1919 مقاله.

“آنها بسیار عالی از جلسه یک مرحله خاصی از وضعیت اما من معتقدم با توجه به این که با توجه به دیگر eugenic معنی است که آنها نمی رفتن به پایین از ماده” او اضافه شده است.

Pro-Lifers هشدار می دهند که والدین هنوز هم اهداف جوامع سیاه

Pro-زندگی فعالان و گروه ها ادعا می کنند که والدین همچنان به هدف قرار دادن جوامع سیاه.

“تحقیقات ما نشان داده اند Planned Parenthood پذیرش نژاد بر کمک های مالی و این ماه تاریخ سیاه من یادآوری کشور که سقط جنین صنعت منحصر به فرد نژادپرست و eugenic در آن تاسیس ایدئولوژی و زمان مدل کسب و کار” عمل زندگی می کنند, موسس, Lila Rose گفت: در یک ماه فوریه در بیانیه ای اشاره کرد که زنان به حساب 38 درصد از سقط جنین انجام شده در ایالات متحده هر چند زنان تنها 12 درصد از جمعیت ایالات متحده.

تماشا کنید:

“سقط جنین غول والدین طراحی شده است به طور خاص در جوامع اقلیت با حضور فیزیکی و سنگین بازاریابی در این جوامع یارانه ما مالیات فدرال دلار,” او اضافه شده است. “وقت آن است که ما به طور کامل پال خواستار قطع بودجه دولت والدین و تمام ارائه دهندگان خدمات سقط جنین فدرال و ایالتی مالیات دهندگان دلار و محافظت از تمام preborn زندگی می کند.”

WASHINGTON, DC - JANUARY 27: Thousands of people march on Constitution Avenue during the March for Life, January 27, 2017 in Washington, DC. This year marks the 44th anniversary of the landmark Roe v. Wade Supreme Court case, which established a woman's constitutional right to an abortion. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی در خیابان قانون اساسی در ماه مارس برای زندگی, Jan. 27, 2017 در واشنگتن (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

رایان اسکات Bomberger بنیانگذار pro-زندگی غیر انتفاعی درخشندگی بنیاد گفت: Daily Caller, اخبار پایه و اساس است که “طرفدار سقط جنین در سمت چپ می خواهد به دوباره اختراع سانگر.”

Bomberger بیولوژیکی مادر “را رد کرده و خشونت از سقط جنین” و پس از او مورد تجاوز قرار گرفت و اجازه Bomberger به دنیا آمد و “به تصویب رسید و دوست داشتم به جای” او گفت:.

“آنها سعی می کنند آن را بارها و بارها. سانگر ضد انسانی جهان بینی و ارادت به virulently نژادپرست آمریکایی بهسازی جامعه نمی تواند تجدید نظر شده” Bomberger گفت: DCNF اضافه کرد:

“کلیت نوشته های او و فعالیت های اجتماعی بودند غرق در eugenic نخبه گرایی و نژادپرستی است.”

Bomberger با اشاره به سانگر سخنرانی به KKK خواستار آن را “هوشمندانه دوگانه” و به نظرات او در مورد “انسان علف های هرز” و هشدار داد که والدین حمل سانگر میراث امروز از طریق یکی دیگر از روش.

“که روش امروز ؟ سقط جنین,” او گفت:.

Planned Parenthood, Media Matters, Rewire اخبار و ملت را پاسخ نمی دهند به DCNF درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>