توسط PTI

دهلی نو: در میان مداوم تقلا از جنگ, Madhya Pradesh وزیر کمال نات و همکار خود کنگره Jyotiraditya Scindia انتظار می رود برای دیدار این هفته به مرتب کردن تفاوت های بین آنها را.

کنگره دبیر کلی آن, Madhya Pradesh واحد مسئول دیپاک Babaria گفت که رهبران دو کشور دیدار خواهد کرد به کار کردن روش برای تحقق وعده های ساخته شده توسط این حزب به مردم, Madhya Pradesh قبل از آمدن به قدرت است.

“کمال نات و Jyotiraditya Scindia خواهد نشست این هفته و کار خواهد شد در حال بررسی مسائل و پیدا کردن راه حل به نگرانی ها و مطالبات بخش های مختلف مردم در مادها پرادش” Babaria گفت PTI.

مسواک زدن کنار گزارش از هر گونه تفاوت بین دو او گفت: همه رهبران حزب در حال کار برای رفاه مردم و ارائه حکمرانی خوب در Madhya Pradesh.

هر دو Nath و Scindia با حضور در کمیته هماهنگی جلسه روز سه شنبه و از آن به پایان رسید در یک “بسیار صمیمی” توجه داشته باشید این کنگره دبیر گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Digvijaya سینگ تلاش می کند برای تسکین Scindia کمال Nath; گوید کنگره ‘هم’, Madhya Pradesh

Babaria گفت: جلسه کمیته هماهنگی و اجرای مانیفست کمیته که سابق ماهاراشترا وزیر Prithviraj Chavan است رئیس, برگزار خواهد شد در اواخر این ماه به کار اجرای در انتظار وعده.

Scindia است از اواخر تهدید را به خیابان ها اگر خود دولت در Madhya Pradesh موفق به دیدار با خواسته های معترض مهمان معلمان با وزیر کمال نات عملا شجاعانه او را به انجام این کار.

پس از جلسه کمیته هماهنگی در شنبه Nath که در مورد خواسته Scindia را تهدید گفت: “Toh woh utar jaaye (او اجازه انجام این کار).”

کمیته هماهنگی جلسه برگزار شده توسط دیپاک Babaria و رهبران از جمله سابق, Madhya Pradesh وزیر Digvijaya سینگ حاضر بودند.

در حالی که رهبران حزب ادعا وجود دارد هیچ جناح در درون دولت کنگره Scindia اغلب گرفته شده در کنگره دولت در Madhya Pradesh, یک حرکت در نظر گرفته شده به عنوان یک نتیجه از اصطکاک در درون دولت واحد.

Scindia از دست داده بود Lok سبها انتخابات از گنا حوزه است و در حال حاضر به عنوان یک مورد علاقه برای Rajya سبها از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im