جنایی سازمان در ایتالیا توزیع مواد غذایی به گسترش نفوذ: کارشناس

فایل عکس

رم: ایتالیایی ضد مافیا نویسنده روبرتو ساویانو ادعا کرده است که جنایی سازمان در ایتالیا در حال توزیع مواد غذایی و سفارش بهره وام به نیازمندان به دست آوردن شناخت بیشتر و برنده شدن نفوذ است.

Italys گروه های مافیایی نیز آماده برای نزدیک شدن به کسب و کار مبارزه به عنوان کشور — است که در بحران مرگبار coronavirus بیماری همه گیر — در انتظار اروپا کمک های مالی برای افزایش آن در اقتصاد کتک, او گفت:.

“اگر اروپا ندیده دخالت به زودی ضرب مافیایی پول بدین در حال حاضر در آلمان, فرانسه, اسپانیا, هلند, بلژیک خواهد بود بی بند” ساویانو خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

ساویانو بهترین و شناخته شده برای خود را غیر داستانی, کتاب “عموره” در مورد جنوب Italys Camorra clan متخصص در گروه های مافیا و چگونه آنها را با موفقیت گسترش فراتر از مواد مخدر و دیگر فعالیت های غیر قانونی به worm راه خود را به در غیر این صورت کسب و کار مشروع و بخش در سراسر جهان است.

در ابتدایی ترین سطح جنایی سازمان در حال فراهم کردن مواد غذایی برای فقیرترین ایتالیایی ها ساویانو گفت.

برای سوغات

علاوه بر این در Italys جنوب پایتخت ناپل گالها در دستور Camorra را لغو بهره بدهی او گفت:.

“برای چه هدف ؟ برای سوغات,” او گفت:.

که می تواند رای و یا اجازه می دهد کسی به قرار دادن نام خود را در یک قرارداد به عنوان یک جبهه برای مافیا او اضافه شده است.

ساویانو که در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند, شده و تحت حفاظت پلیس پس از دریافت تهدید به مرگ پس از انتشار “عموره”.

این کتاب که جزئیات چگونه ناپلی سندیکای جرم و جنایت Camorra سود از بخش های اقتصادی از مد به زباله بازیافت بعدها تبدیل به یک فیلم و یک سریال تلویزیونی.

Savianos نظر آمد همان روز یک قطعه نظر در آلمان Die Welt روزنامه هشدار داد که اگر آنگلا مرکل نیست “ایستادگی” و مقاومت در برابر Italys تجدید نظر برای به اصطلاح coronabonds یا مشترک یورو بدهی مافیا بهره مند خواهد بود.

پس از هفته ها کشمکش و اتحادیه اروپا, توافق وزرای مالی 500 میلیارد یورو برای نجات کشورهای اروپایی ضربه سخت coronavirus اما در کنار مطالبات از ایتالیا و فرانسه به صورت مخلوط قرض گرفتن.

“در ایتالیا مافیا فقط در حال انتظار برای یک دوش گرفتن پول از بروکسل” نوشت: Die Welt نویس Christoph Schiltz هشدار در برابر اروپا توزیع بودجه با “هیچ محدودیتی” و “بدون هیچ گونه کنترل”.

نظرات منتشر شده در دی ولت شد و بلافاصله مورد انتقاد قرار با وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio که گفته Rai1 تلویزیون نظر قطعه بود “شرم آور و غیر قابل قبول است”.

در مورد مقاله ساویانو گفت: آن فرض شد “معقول” اما اطلاعات غلط.

“آن مخالف” ساویانو گفت. “مافیا فقط در انتظار یک بحران است.”

موفق شرکت ها گفت: به طور ناگهانی پیدا کردن خود را با جدید مافیا مرتبط همکاران.

“شما را تبدیل به یک شریک زندگی شما وارد کسب و کار,” او گفت:. “آن نیست مانند کسی که می آید با یک تفنگ آن مشاوران مالی خود را که در یک نقطه خاص می گویند با این همکاران به خوبی تخصیص با این همکاران به خوبی انجام بانکی ما.”

“این است که با داشتن یک حمله اقتصاد” ساویانو گفت.

اواخر ماه گذشته ساویانو هشدار داد در مصاحبه با daily, La Repubblica که وسعت بخش های اقتصادی نفوذ مختلف مافیایی شامل بسیاری از کسانی که مرکزی به کروناویروس بیماری همه گیر.

“که در آن آنها سرمایه گذاری چند دهه ؟ چند شرکت های خدمات (محیط های اغذیه فروشی تمیز کردن و ضد عفونی), بازیافت زباله, حمل و نقل, خانه های مراسم تشییع جنازه, نفت و توزیع مواد غذایی.”

“سلام چگونه آنها پول گفت:” روی کاغذ.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de