نرخ جرم و جنایت افزایش یافته است در سال 2019 به خصوص علیه زنان: Haryana دولت در مجمع

توسط PTI

CHANDIGARH: نرخ جرم و جنایت در هاریانا را کمی افزایش می دهد به ویژه علیه زنان و دیگر ضعیف تر بخش از جامعه دولت خانه وزیر آنیل Vij گفت: در مجمع روز دوشنبه.

او در پاسخ مطرح در مجلس به سوال مطرح شده توسط مخالفان کنگره Vij, اما, گفت, جرم و جنایت علیه کودکان کاهش 3.8 درصد در طول سال 2019.

عضو Geeta Bhukkal بود پرسید: “آیا این یک واقعیت است که نرخ جرم و جنایت در حال افزایش است در دولت به ویژه علیه زنان و کودکان و دیگر ضعیف تر بخش از جامعه; و اگر چنین اقدامات انجام شده توسط دولت برای کنترل/پیشگیری از جرم است؟” او در پاسخ Vij گفت: نرخ جرم و جنایت را کمی افزایش در دولت به ویژه علیه زنان و دیگر ضعیف تر بخش از جامعه است.

کنگره MLAs Jagbir سینگ مالک Chiranjeevi رائو آفتاب احمد و JJP را Ishwar سینگ که بیش از حد به حال مشابه سوال اجازه داده شد supplementaries.

همانطور که در مقابل 9,989 موارد جرم و جنایت علیه زنان در سال 2017 12,691 گزارش شده در سال 2018 و 13,104 در سال 2019 در حالی که جرم و جنایت در برابر دیگر بخش ضعیف تر رفت تا از 804 در سال 2017 به 1,016 در سال 2018 و 1,097 در 2019, Vij مطلع خانه او در پاسخ.

اما جرم و جنایت علیه کودکان که 3,188 در سال 2017 4,022 در سال 2018 شد 3,870 در سال 2019. لیست کردن مراحل مختلف برای کنترل و جلوگیری از این موارد Vij گفت که در مارس 31, جهانی, خط تلفن شماره “شماره گیری 112′ ساخته خواهد شد عملکردی در دولت است.

“ما همچنین خرید 630 دستگاه خودرو جدید پلیس,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت می خواهد پلیس به کمک برای رسیدن به ظرف 15 دقیقه.

در پاسخ به آفتاب Ahmed نگرانی بیش و کم رای محکومیت در چندین جنایت Vij مطمئن باشید خانه است که اگر مجرمان خاموش به دلیل رکود در بخشی از مقامات در طول تحقیقات پس از آن آنها خواهد بود مسئول برگزار می شود.

به عنوان کنگره قانونگذاران بالا برده و از حمله به خزانه نیمکت بیش اتهام رو به وخامت وضعیت نظم و قانون Vij جواب “ما در طول حکومت وجود نداشت Mirchpur (حادثه در سال 2010 در حصار است که در آن یک Dalit و جسمی به چالش کشیده دختر نوجوان زنده سوزانده شدند), گهنا حادثه (در سال 2007 مربوط به قتل یک رهبر Dalit) هیچ کس تا به حال به خود کشته شده قبل از DGP است.”

در میان مراحل دولت گرفته شده برای کنترل و جلوگیری از جرم و جنایت علیه زنان عبارتند از: راه اندازی 33 زنان پلیس در ایستگاه های احداث زنان شماره پشتیبانی و برقراری زنان کمک میز در زیر بخشی سطح در تمام ولسوالی های مقر ،

برای جلوگیری از حوادث جرم و جنایت علیه زنان و برای تقویت امنیت زنان در دولت پلیس اتاق کنترل وسایل نقلیه به طور انحصاری سرنشین دار توسط زنان پولیس کشته شده اند deputed در مناطق, او گفت:.

همچنین بیش از 2.61 لاخ دوربین های مدار بسته نصب شده اند در حالت های مختلف شهرداری و شرکت ها و سازمان های خصوصی, Vij گفت: در پاسخ مطرح در خانه.

یک افسر در مقام معاون سرپرست پلیس منصوب شده است در هر منطقه به عنوان گره افسر برای نظارت بر موارد جرم و جنایت علیه زنان اضافه کرد زنان پلیس پاسبان در حال مستقر در اتوبوس های خاص به معنای برای دانش آموزان دختر در تمام مناطق به ارائه امن سفر.

قبل از سوال در نظر گرفته شد تا ارشد کنگره رهبر Kiran چودری به دنبال شفافیت در روند انجام شده که برای انتخاب از سوالات. “من داده اند 50 سوال اما فقط یکی انتخاب شد,” او گفت:.

سخنران Gian Chand گوپتا گفت که او و اعضای دیگر که سوال انتخاب شدند قرعه کشی زیادی در حضور رهبران اپوزیسیون.

“اگر هر عضو هر گونه شک او/او می تواند آمد به اتاق من و من را نشان می دهد ضبط ویدئو از قرعه کشی تعداد زیادی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de