Crayola طراحی کرده است یک خط جدید از رنگ به نمایندگی از 40 جهانی پوست در تلاش برای بیشتر فراگیر منابع متعدد گزارش شده است.

در “رنگ جهان” خط 24 جدید مداد رنگی به نمایندگی از 40 جهانی پوست معرفی خواهد شد با توجه به Good Morning America.

پروژه ایجاد شده در همکاری با اراذل و اوباش, زیبایی, مدیر عامل شرکت ویکتور Casale که بیش از 30 سال تجربه در زمینه طراحی پایه برای وسعت رنگ پوست.

“فراگیر باید در دسترس برای تمام سنین و بحث در مورد تنوع باید تشویق به منظور تقویت حس تعلق” Casale گفت GMA. “چه در خانه و یا در یک کلاس درس این مجموعه به کودکان فرصت بیشتری به دقت نمایندگی خود را از طریق خلاقیت و بیان خود.”

مانند آرایش پایه Crayola تا به حال برای مطابقت با رنگ پوست تیره از مردم واقعی شروع با بالاترین و سخت ترین رنگ برای اولین بار. (مرتبط: Mattel منتشر Gender-Neutral Barbies در تلاش به ‘فراگیر’)

همچنین شبیه به آرایشهر یک مداد رنگی مومی است که پیچیده شده در یک شیب پوست برچسب با رنگ ها در زبان انگلیسی و اسپانیایی و فرانسوی. مداد رنگی مومی رنگ های طیف وسیعی از نور اضافی بادام به عمیق ترین بادام و شامل گل رز و بادام و طلایی برای پوست های بسیار روشن به حداکثر رساندن دقت است.

این رنگ ها به مجموعه ای در دسترس خواهد بود در ماه ژوئیه اما آنها در دسترس هستند برای پیشسفارش در Crayola صفحه وب. نیز وجود دارد برنامه های پیش فروشی در خارج وب سایت با توجه به GMA.

“به عنوان یک بچه من تا به حال به استفاده از رنگ صورتی و قهوه ای و مداد رنگی را امتحان کنید برای به دست آوردن رنگ آن تقریبا غیر ممکن است به انجام,” Casale گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im