توسط PTI

گایا: شاخص بهای مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار کاروان مورد حمله قرار گرفت دوباره در بیهار در روز سه شنبه و یک کنگره MLA ماشین که هم در cavalcade بود تخریب مظنون BJP کارگران است.

این هفتمین حمله به کاروان در دو هفته ادعا کرد که سازمان کومار گسترده دولت “Jan گن مرد Yatra” آغاز شد که در ماه گذشته و برنامه ریزی شده است برای نتیجه گیری در دو هفته بعد از آن با تجمع در پایتخت کشور.

بعد های مرحله با یک میزبان از رهبران اپوزیسیون Grand داد در جلسه کومار flayed دولت نارندرا برای “تفرقه” تابعیت (متمم) قانون.

رئیس سابق وزیر Jitan Ram Manjhi که سر هندوستانی عوام مورچا کنگره MLAs شکیل احمد خان و Awadhesh کومار سینگ خطاب جمع در Sherghati در Gaya منطقه.

قبل از رسیدن به محل کاروان مورد حمله قرار گرفت توسط یک گروه از موتورسواران که پرتاب سنگ در وسایل نقلیه خروج از پنجره پانل سینگ ماشین خرد.

او نبود مجروح در حادثه, پارتی, منابع, گفت:, و اضافه کرد که یک پلیس شکایت ثبت شده در ارتباط با آن است.

بیانیه ای که از قرار معلوم توسط مشترک فروم برابر NPR-NRC-کا تحت پرچم آن درایو در حال انجام است ابراز تأسف می کنند “هفتم چنین حمله در کمتر از دو هفته از آغاز تور”.

این بیانیه گفت: “شعارهای مطرح شده توسط موتورسواران به وضوح نشان داد پایبندی خود را به یک ایدئولوژی خاص” اشاره به بی جی پی که سهام قدرت در دولت شده است و انتقادی از Kanhaiya کومار بیش از خود را متهم به دخالت در فتنه مورد.

روشن است که BJP و دولت از آن زعفران است بخشی شده لرزاند توسط پاسخ به “Jan گن مرد Yatra” شده است و دریافت آن را ادعا کرد.

“هیئت ما تا به حال به تازگی ملاقات دبیر کل و مطلع او را از حملات مکرر.

ما در حال حاضر اصرار وزیر (Nitish کومار) به دخالت و اطمینان از ایمنی و امنیت کسانی که در Yatra و یا در حمایت از اعطای وام به آن” در این بیانیه اضافه شده است.

بیشتر و بیشتر مردم از تمام طبقات جامعه از زندگی در حال پیوستن به Yatra ادعا کنگره MLA خان است که همراه با کومار از شروع این تور در تاریخ 30 ژانویه.

“ما امیدواریم که به شکست BJP دولت در دستور کار نفرت با عشق” خان گفت PTI بیش از تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su