پروژه قدرت CPEC در Thar Block-1 برای افزایش با بازگشت 500 کارگر چینی


KARACHI: کار بر روی شانگهای برق در پروژه بلوک زغال سنگ Thar – 1, پروژه اجرای اولویت از راهروی اقتصادی چین و پاکستان (CPEC), انتظار می رود به سرعت پس از ورود دسته ای از 500 مهندسین چینی و مدیران.

پرسنل چینی به پرواز ویژه ای رسیدند که ظهر روز سه شنبه از فرودگاه بین المللی پودونگ شانگهای پرواز کرد و شب ها به ترمینال جناح کراچی رسید.

مهندسین و مدیران توسط مدیریت اجرایی شانگهای الکتریک، آقای چن گانجین و آقای لیو گوپینگ قبل از عزیمت به کراچی وداع گرم داده شد. در ورود آنها به اینجا توسط مقامات شرکت در ترمینال جناح دریافت شد.

• بازگشت مهندسان و مدیران چینی به پاکستان، که به دلیل همه گیر Covid-19 به تاخیر افتاده بود، انتظار می رود که به افزایش به پروژه بلوک زغال سنگ Thar- 1 فراهم می کند.

آقای لی جیگن، مدیر عامل، منابع ساینو سند (خصوصی)محدود، یک شرکت تابعه خارج از کشور شانگهای الکتریک، اظهار نظر کرد که این یک توسعه بزرگ برای این شرکت است و بازگشت کارکنان فنی و مدیریتی مسیر را برای ساخت و ساز و کار تولید در پروژه بلوک زغال سنگ Thar-1 هموار خواهد کرد.

به خاطر وضعیت Covid-19، سفر های بین المللی واقعا دشوار شده است. اما این عالی است که پرواز ویژه منشوری با موفقیت ترتیب داده شد تا 500 نفر از همکاران ما را به پاکستان بیاورد.”

او از مقامات هم در چین و هم در پاکستان به خاطر تسهیل پرواز منشوری تشکر کرد.

“حمل و نقل کارآمد برای انتقال کارگران چینی به پاکستان نمی توانست بدون پشتیبانی و کمک مهربان انهای دولت شهرداری شانگهای، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی، سفارت چین در پاکستان، کنسولگری در کراچی، اداره هواپیمایی کشوری چین، ایر چین، دفتر نخست وزیر پاکستان، وزارت امور خارجه و دیگر ادارات دولتی ممکن باشد “او گفت.

او گفت که کارگران تازه وارد به تمام الزامات Covid-19 قبل از پیوستن به وظایف خود را در پروژه برق یکپارچه در Thar بلوک 1 پایبند.

Li Jigen همچنین افزود که با شتاب در پروژه Thar بلوک -1 پس از ورود مهندسان چینی و کارکنان مدیریتی ، SSRL شروع به فراهم کردن فرصت های شغلی جدید برای متخصصان محلی در آینده نزدیک است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>