COVID-19: 13 کارکنان آلوده Noida شرکت رزرو برای پنهان کردن اطلاعات خارجی حسابرس

توسط PTI

نویدا: FIR ثبت شده علیه یک شرکت خصوصی که کارکنان از جمله یک تبعه خارجی که در بازدید از این شرکت به تازگی مشکوک به آلوده 13 نفر با کروناویروس در نویدا و گریتر نیدا در انتخابات گفت: در روز شنبه.

شاه ثبت شده است تحت اوتار پرادش بیماری های همه گیر عمل 1897 بر پایه شکایت توسط Gautam Buddh نگر افسر ارشد پزشکی Aurag Bhargava, مقامات گفت.

به عنوان روز چهار شنبه Gautam Buddh نگر ثبت 26 coronavirus موارد مثبت از جمله 13 نفر که تماس با عفونت می توان به آتش بس شرکت در بخش بهداشت و درمان در بیانیه ای گفت.

مدیر عامل شرکت رفته بود به انگلستان بازگشت و از آنجا در تاریخ 1 مارس.

در مارس 7, یک کارمند شرکت کرده بود در بازگشت از انگلستان است.

“یک تبعه خارجی تا به حال انجام ممیزی این شرکت در مارس 14, 15 و 16 اما این شرکت نیست اطلاع رسانی در مورد آن به وزارت بهداشت و درمان. سیزده نفر از این شرکت از جمله اعضای خانواده خود را آلوده coronavirus” Bhargava گفت.

تماس های تلفنی و چت زنده در دسترس در وب سایت این شرکت به همراه داشت هیچ پاسخی در هنگام تماس توسط PTI برای واکنش است.

“از تمام موارد ثبت شده در گوتام Buddh نگر تا کنون ما را دیده اند که هیچ شخص وجود دارد که منبع عفونت نیست شناسایی” افسر ارشد پزشکی گفت.

او گفت: روشن است که چقدر اجتماعی فاصله دست و بهداشت می تواند پیشگیرانه در برابر رمان coronavirus و تا به حال این شرکت شده است با احتیاط در مورد این اقدامات پس از آن چنین وضعیتی شده است می تواند جلوگیری.

“من درخواست تجدید نظر به مردم است که اگر کسی از شما بازگشته از خارجی و یا می داند در مورد هر کسی که از خارج از کشور لطفا اطلاع رسانی وزارت بهداشت و درمان و اطمینان از چنین فرد شیوه های صفحه اصلی قرنطینه بدون شکست” Bhargava اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>