COVID-19: West Bengal سانتی متر Mamata بانرجی توصیه به مردم برای پوشش دهان با استفاده از پارچه نرم

توسط ANI

هوره: به منظور حفظ coronavirus عفونت در خلیج بنگال وزیر Mamata بانرجی پیشنهاد مردم به استفاده از پارچه برای پوشش دهان و بینی در صورت کمبود ماسک صورت.

“از آنجا که کمبود ماسک, مردم می توانند با استفاده از یک پارچه کراوات در سراسر چهره خود را به عنوان آن نرم است. اما من مطمئن هستم که مردم باید با مشورت پزشکان” بانرجی گفت: در روز جمعه.

غرب بنگال سانتی متر نیز تأکید کرد که پروازهای بین المللی باید ممنوع با اثر فوری.

“چرا باید پروازهای بین المللی بسته می شود از مارس 22 ? این باید انجام شود بلافاصله گفت: ما در این کنفرانس (نخست وزیر تصویری-کنفرانس با وزرای ارشد),” بانرجی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

پیش از آن در روز بانرجی حضور داشتند ویدئو-جلسه کنفرانس به نام نخست وزیر نارندرا مودی به بحث در مورد اقدامات لازم برای مقابله با ویروس مرگبار است.

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دولت مرکزی را ممنوع کرده است عملیات تجاری بین المللی پروازهای مسافری در هند از مارس 22 مارس 29.

بخشنامه صادر شده توسط اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) در روز پنج شنبه.

تعداد کل COVID-19 نفر در هند در حال حاضر صعود به 258 از جمله 39 خارجی با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت در روز شنبه ساعت 9 صبح.

در حالی که چهار مرگ و میر گزارش شده است به علت عفونت 23 نفر نیز درمان در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>