COVID-19 واکسن توسعه در مرحله اولیه در هند; دستیابی به موفقیت بعید است ظرف یک سال: کارشناسان

توسط PTI

دهلی نو: به عنوان شرکت هندی تقلا برای توسعه یک واکسن برای coronavirus کارشناسان احساس کنند که پژوهش در کشور است که هنوز در مرحله نوپای و هر بتن دستیابی به موفقیت است که به احتمال زیاد در عرض یک سال است. دولت هند و شرکت های خصوصی را به شدت تلاش به منظور توسعه یک واکسن برای توقف گسترش COVID-19 که ادعا کرده بیش از 3,700 زندگی با بیش از 1,25,000 موارد در کشور است.

ساعت مراقبت صندوق اعتماد تصمیم گرفته است به تخصیص 100 تومان کرور روپیه برای حمایت از coronavirus واکسن تلاش های توسعه.

همچنین به عنوان خوانده شده| چند داروهای تحت محاکمه COVID-19, remdesivir مدعی پیشرو: دانشمندان

با اشاره به یک واکسن برای مبارزه با این ویروس یک سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای گفته بود که این نیاز مبرم ترین و, دانشگاه, شروع یو پی اس و صنعت گرد هم آمده اند در برش لبه واکسن طراحی و توسعه است.

گروه بیوتکنولوژی ساخته شده است یک مرکز هماهنگی آژانس برای شناسایی مسیر برای توسعه واکسن.

نامگذاری شرکت هندی کار بر روی واکسن برای COVID-19, Gagandeep Kang, مدیر اجرایی, ترجمه, سلامت, علم و فناوری, موسسه Faridabad گفته بود ماه گذشته در حالی که Zydus Cadila در حال کار بر روی دو واکسن و سرم موسسه بیولوژیکی E, بهارات زیست فناوری, Indian Immunologicals و Mynvax در حال توسعه یک واکسن هر.

این است که ذکر شده سرم موسسه هند Zydus Cadila هندی Immunologicals محدود و بهارات بیوتکنولوژی از هند در میان شرکت های درگیر در حال توسعه یک واکسن.

همچنین به عنوان خوانده شده| در سراسر کشور مستند دیگر نمی خواهد کمک در COVID-19 مبارزه: Virologist شهيد Jameel

پیشرو virologist شهيد Jameel گفت که هند واکسن ظرفیت تولید بسیار قابل توجه و حداقل سه شرکت های هندی – سرم موسسه بهارات بیوتکنولوژی و Biologicals E در forefont کار با شرکای بین المللی برای تولید یک واکسن برای COVID-19. “پژوهش در COVID واکسن در هند است که در مراحل بسیار اولیه از توسعه و هر نامزد به احتمال زیاد برای رسیدن به حیوانات آزمایش تنها تا پایان سال,” او گفت: PTI.

اما واکسن هند شرکت کرده اند بسیاری از ظرفیت و تخصص و به احتمال زیاد نقش مهمی در آوردن جدید COVID-19 واکسن به بازار است.

این تجربه مهم برای موسسات صنعتی و رگولاتور به کار با یکدیگر و آماده شدن برای آینده گفت: Jameel, یک Shanti Swarup <url> برنده جایزه علم و فناوری و رئیس فعلی اجرایی از ولکام تراست/گروه بیوتکنولوژی هند داد.

CSIR-مرکز Cellular & Molecular Biology (CCMB) مدیر Rakesh Mishra گفت: “از آنچه ما می دانیم ما در یک مرحله پیشرفته توسعه واکسن در حال حاضر. وجود دارد مقدار زیادی از ایده ها و شرکت ها آغاز واکسن فرآیند توسعه وجود دارد ولی هیچ چیز در دادگاه از نظر واکسن نامزد.”

او گفت که بسیاری از تلاش های خود را با روش های مختلف مانند کسی می خواهد به استفاده از تمام ویروس و یا یک پروتئین خاص وجود دارد فرآیندهای متعدد بودن مستقر شده اند. “بسیاری از شرکت های هندی در حال همکاری با موسسات خارجی است. سایر کشورها در حد مرحله پیشرفته تر از ما. برخی از آنها از رفتن به مرحله سوم آزمایشات است. هیچ شرکت آزمایش واکسن در هند و در عین حال آنها در پيش بالينی در مرحله آماده سازی,” او گفت:.

هند کاملا پشت به دلیل تعدادی از دلایل مانند coronavirus به هند آمد دو-سه ماه بعد پس “ما را ندارند (،) ویروس برای تست و یا حتی ضرورت”, Mishra, گفت:, و اضافه کرد که چین و آمریکا کاملا پیش رو در توسعه واکسن. “اگر یک مقایسه است که ما به خوبی پشت تلاش های بین المللی,” او گفت:.

رمان coronavirus سویه جدا شد و مشخص در شورای تحقیقات پزشکی هند موسسه ملی ویروس شناسی پونا و واکسن نامزد منتقل شده به بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود (BBIL) به منظور توسعه یک به طور کامل بومی واکسن برای COVID-19. “هنگامی که واکسن آن را آماده خواهد شد برای حیوانات آزمایش می شود و پس انسان آزمایش های بالینی برای ارزیابی ایمنی و اثر بخشی آن را حداقل برای یک سال” ارشد ICMR گفت: با توجه به PTI.

این BBIL است نسبت به توسعه کشته واکسن ویروس است که معمولا فراهم می کند خوب ايمنی زايی رسمی گفت که با ورود به بدن آن را ایجاد آنتی بادی در برابر عفونت است.

فلج اطفال قطره که به کودکان داده می شود باید زنده تخفیف حدت یافته ویروس در حالی که فلج اطفال تزریق حاوی ویروس کشته رسمی گفت: توضیح روش های مختلف استفاده می شود در حال توسعه یک واکسن. “این BBIL به طور مداوم در این مسیر و به عنوان به زودی به عنوان آنها به سمت راست فرمول آنها را حرکت به سمت حیوانات چالش مطالعات به دنبال انسان بالینی” این مقام گفت.

کانگ در یک وبینار برگزار شده توسط هند داد گفت: وجود دو جنبه جداگانه که مربوط به واکسن از COVID-19 یکی است به استفاده از محصولات موجود و دوم برای دیدن اگر واکسن جدید می تواند ساخته شده است. “از نظر پروژه های توسعه واکسن وجود دارد که حدود 90 به همراه پروژه های سراسر جهان که در آغاز برای توسعه واکسن جدید که با استفاده از انواع فن آوری های. برخی از آنها با استفاده از فن آوری های قدیمی مانند یک ویروس ، و سنبله پروتئین و دیگر با استفاده از فن آوری های جدید است که اجازه می دهد تا شما را به پاسخ به سرعت مانند استفاده از messenger RNA واکسن” کانگ گفت.

او گفت که هر فن آوری جدید است که اعمال می شود برای ساخت COVID-19 vacines. این شرکت هندی همراه با همکاران خارجی خود را در حال مسابقه در برابر زمان به توسعه یک واکسن علیه COVID-19 با بیش از 52 لاخ موارد و بیش از 3.35 لاخ مرگ و میر در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net