COVID-19: اوتار پرادش به انتشار 11,000 زندانیان تسلیم در 71 زندان

توسط PTI

لکنو: این اوتار پرادش دولت تصمیم گرفته است به رایگان 11,000 زندانیان تسلیم در 71 زندان در دولت در میان COVID-19 شیوع بیماری در کشور یک بیانیه رسمی اعلام کرد در روز شنبه.

این تصمیم پس از آن دیوان عالی کشور در اوایل این هفته کارگردانی شده همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به بالا را تشکیل می دهند در سطح کمیته در نظر گرفتن انتشار در آزادی مشروط یا موقت به قید وثیقه زندانیان و undertrials برای جرایم متضمن تا 7 سال زندان برای decongest زندان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

بالا دادگاه گفته بود ازدحام زندانها بود از نگرانی های جدی به خصوص در حال حاضر بافت (از coronavirus).

“در انطباق با دستور دیوان عالی کشور یک کمیته تشکیل شده توسط دولت که خود را برگزار نشسته در مارس 27 تحت ریاست دادگستری Pankaj Kumar Jaiswal” بیانیه صادر شده توسط اوتار پرادش دولت گفت.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

کمیته کارگردانی که undertrials تسلیم در 71 زندان های دولت در جرایمی که حداکثر مجازات است که از 7 سال داده شود 8-هفته موقت به قید وثیقه در یک پیوند و بلافاصله آزاد شده از زندان آن را گفت.

“محکومین که برای 7 سال یا کمتر باید منتشر شده 8-هفته, آزادی مشروط در یک پیوند و بلافاصله آزاد شده از زندان” در این بیانیه اضافه شده است.

با توجه به دولت وجود دارد در اطراف 8,500 undertrials و 2500 محکومین در زندان های دولت است.

“کار آغاز شده و به رایگان در سراسر 11,000 زندانیان تسلیم در زندان های دولت” در این بیانیه اضافه شده است.

تا پنج شنبه, Uttar Pradesh گزارش شده 41 COVID-19 موارد با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>