COVID-19: دو نفر به ضرب گلوله در اوگاندا برای نقض محدودیت های حمل و نقل

اخبار/از طریق Geo.tv/Illustration/Files

در شرق آفریقا اوگاندا پلیس گفت: دو نفر در بیمارستان پس از ضربه بودن برای نقض حمل و نقل محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“پلیس موظف به اجرای انتخابات ریاست جمهوری بخشنامه متوقف شد و دو مرد بر روی یک موتور سیکلت در موکنو (در نزدیکی شهر کامپالا) در روز پنج شنبه” اوگاندا شهری سخنگوی پلیس پاتریک Onyango به خبرگزاری فرانسه گفت.

“آنها با حمله یکی از افسران اخراج او هشدار در هوا اما آنها متهم در او و او به ضرب گلوله یکی از آنها در پا و دیگری در معده است.”

رئیس جمهور Yoweri Museveni است دستور shutdown اما از مردم خواست در خانه بمانند. کنیا و رواندا در منطقه نیز محدودیت های تحمیل شده.

در ساحل, بورکینافاسو — که هفته گذشته ثبت شده کشورهای جنوب صحرای آفریقا مرگ برای اولین بار اعلام کرد که هشت شهرها از جمله پایتخت اوآگادوگو خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته از جمعه.

در مالی به دولت تحمیل کرده است برخی از ضد coronavirus اقدامات از جمله یک شب مقررات منع رفت و آمد اما گفت که یک تاخیر انتخابات پارلمانی را پیش رو در روز یکشنبه.

فقیر و دولت برنامه ریزی شده انتخابات به عنوان وسیله ای برای برنده شدن بازگشت اعتماد عمومی در آن نظام سیاسی آن را به عنوان جنگ مواج مبارز شورش.

آفریقای جنوبی مبتنی بر تجزیه و تحلیل ریسک شرکت NKC آفریقایی اقتصاد هشدار داد که سختی محدودیت در تحرک دشوار خواهد بود برای به اجرا درآوردن در آفریقا است.

“بسیاری از کشورهای آفریقایی را نمی خواهد بود قادر به به طور موثر اجرای محدودیت های شدید در حرکت است که ما را دیده اند در سطح جهان است ،

“این impracticality از اجرای گسترده خود قرنطینه در حلب آباد یا اسکان غیررسمی به این معنی است که این خواهد بود که یک گزینه است.

“سوء مدیریت این وضعیت می تواند منجر به هزینه های انسانی به مراتب بیش از زیان های اقتصادی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de