COVID-19 زمان ‘غول پیکر فرم’ در بالا به دولت پرداخت نمی کند با توجه به تست, تماس, ردیابی: پریانکا گاندی

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra در روز شنبه با حمله به دولت بی جی پی در اوتار پرادش بیش از این افزایش سریع در coronavirus موارد ادعا که این بیماری را گرفته است “عظیم شکل” به عنوان یوگی Adityanath تقدیر نیست با توجه به کلید مهار اقدامات مانند تست و تماس با ردیابی.

کنگره دبیر کل شده است همانطورکه دولت در پاسخ به این COVID-19 بحران ادعا آن است که غرقه شدن در تبلیغات به جای برخورد با این بیماری همه گیر.

“با وجود تقریبا سه ماه از مستند, ادعا, از, دولت, coronavirus موارد به شدت افزایش یافته در 25 منطقه از در تیر,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

شده است وجود دارد یک پرش از 200 درصد در COVID-19 نفر در سه منطقه از تا 400 درصد در سه منطقه و بالاتر از 1000 درصد در یک منطقه پریانکا گاندی گفت.

“با توجه به گزارش های رسانه ها, 70 درصد از COVID-افراد آلوده در Prayagraj درگذشت ظرف 48 ساعت تست مثبت,” او گفت:.

“ما ترس از این و در ابتدا خود ما نوشته شده بود نامه ای به وزیر تا داد و پیشنهادات سازنده در این زمینه و همچنین مطرح حداکثر تست,” او گفت:.

این بیماری گرفته این “غول پیکر فرم” به دلیل عدم توجه به تست تاخیر در دادن گزارش های دستکاری داده ها و انجام نمی تماس با ردیابی به درستی پریانکا گاندی ادعا.

تا دولت بدون پاسخ در این مسائل او اضافه شده است.

اوتار پرادش در روز جمعه گزارش داد 38, مرگ و میر, بالاترین, تک-بعد سنبله در coronavirus مرگ و میر بالا بردن تلفات به 1,084 در حالی که 1,919 تازه موارد تحت فشار قرار دادند عفونت شمارش به 45,363, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>