COVID-19 تست نباید بیش از هزینه 4,500 تومان: مرکز خصوصی labs

توسط PTI

دهلی نو: دولت مرکزی در روز شنبه توصیه می شود که حداکثر هزینه برای هر COVID-19 آزمون توسط آزمایشگاه های خصوصی نباید بیش از 4,500 تومان.

تمام آزمایشگاه های خصوصی که NABL اعتباربخشی به صورت real-time PCR SA برای RNA ویروس خواهد شد مجاز به انجام COVID-19 آزمون با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) برای COVID-19 تست در آزمایشگاه های خصوصی که اطلاع داده شد توسط اتحادیه وزارت بهداشت در پنج شنبه شب.

ملی نیروی کار توصیه می کند که حداکثر هزینه برای تست نباید بیش از 4,500 تومان.

این ممکن است شامل 1,500 تومان به عنوان یک تست غربالگری موارد مشکوک و اضافی تومان 3,000 برای تایید تست دستورالعمل گفت.

“اما ICMR را تشویق می کند رایگان یا یارانه تست در این ساعت یک ملی بهداشت عمومی اورژانس” دستورالعمل اعلام کرد.

سفارش صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت گفت: عدم تطابق با دستورالعمل منجر به اقدام قانونی.

با توجه به دستورالعمل جمع آوری نمونه و آزمایش ICMR نامیده می شود برای حصول اطمینان از مناسب ایمنی زیستی و امنیت زیستی اقدامات احتیاطی در حالی که جمع آوری نمونه تنفسی (اوروفارنکس و بینی گرد و خاک) از یک بیمار است.

متناوبا یک COVID-19 خاص و جداگانه جمع آوری نمونه سایت ممکن است در ایجاد آن گفت.

“بهتر صفحه اصلی مجموعه ای از نمونه ها ممکن است انجام تمام آزمایشگاه های خصوصی کمک خواهد کرد که جلوگیری از تماس مردم با موارد مشکوک را در طول سفر محلی برای رسیدن به آزمایشگاه” اطلاع رسانی اعلام کرد.

تجاری کیت به صورت real-time PCR-بر اساس تشخيص COVID-19 باید FDA آمریکا تایید شده و یا CE اروپا و گواهی و یا هر دو به صورت آزمايشگاهی تشخيص COVID-19 تحت شرایط اضطراری استفاده تحت علامت به مواد مخدر کنترل کلی از هند, دستورالعمل اضافه شده است.

تمام کارکنان آزمایشگاه درگیر در COVID-19 تست باید آموزش مناسب در آزمايشگاه ها و شیوه های انجام real-time PCR.

تمام زباله پزشکی باید دفع کردن مطابق با دستورالعمل کشوری.

تست آزمایشگاهی باید تنها ارائه می شود که تجویز شده توسط پزشک مجرب به عنوان در هر ICMR دستورالعمل برای COVID-19 اطلاع رسانی اعلام کرد.

تا آنجا که به گزارش پروتکل نگران هستند این دستورالعمل گفت که هر آزمایشگاه قبل از شروع فعالیت خود باید اطمینان حاصل شود فوری/زمان واقعی گزارش از نتایج آزمون به همراه اطلاعات تماس به ICMR مقر پایگاه داده.

هر آزمایشگاه داده خواهد شد و یک شماره ثبت توسط ICMR که باید برجسته به نمایش گذاشته شده در مورد هر گونه تبلیغات ساخته شده است و همچنین در این گزارش اطلاع رسانی اعلام کرد.

دستورالعمل ها ممکن است اصلاح شود از زمان به زمان اطلاع رسانی اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>