COVID-19: رشته کارگران مهاجر ازدحام به دولت-سازمان اتوبوس به خانه

توسط PTI

دهلی نو: با معیشت خود را از آمدن به توقف پس از تحمیل سراسر کشور مستند هزار نفر از دستمزد روزانه کارگران و کارگران فشار می آوردند دهلی-Uttar Pradesh مرز در روز شنبه به امید رسیدن به خانه های خود را در دور افتاده مناطق وجود خطر گسترش این بیماری کروناویروس.

انبوهی از مردم از جمله زنان و کودکان با کیسه های خود را بر روی سر خود را و پشت -بسیاری نیز با پوشیدن ماسک محافظ – منتظر در صف های طولانی به هیئت مدیره اتوبوس در نند Vihar ایالتی ترمینال اتوبوس در اینجا.

پیش از آن در روز, Uttar Pradesh دولت اعلام کرده است که مرتب از 1000 اتوبوس به کشتی کارگران مهاجر سرگردان در مرز مناطق با توجه به countywide مستند.

دولت دهلی نو همچنین اعلام کرد که 100 اتوبوس مستقر شده اند برای کمک به کسانی که در تلاش برای رسیدن به پای خانه های خود در کشورهای دیگر بسیاری از آنها صدها کیلومتر دور است.

اگر چه پلیس ساخته شده بود مردم ایستاده در سه صف مارپیچ خطوط به نظر نمی رسد برای پایان دادن به وجود یک جریان ثابت از کارگران مهاجر که می خواستم برای رفتن به شهرها و روستاهای خود با استناد به عدم اشتغال با توجه به مستند.

بسیاری از تلاش برای هیئت مدیره اتوبوس های بسته بندی شده به دسته شمشیر.

پلیس همچنین از مردم د-مدیره به سر می برند و اتوبوس برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

خوب سامریان توزیع مواد غذایی برای کسانی که آماده شدن برای سفر خود را.

روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد یک ملت-شبکه مستند از مارس 25 زیر که همه خدمات حمل و نقل جاده ای ریلی و هوایی متوقف شد.

دستمزد روزانه کارگران در میان بدترین آمار مستند و هزاران نفر آغاز شده عنوان بازگشت به خانه در کشورهای مختلف.

در صورت عدم وجود در دسترس بودن حمل و نقل تعداد زیادی از آنها را به عهده سفرهای طولانی خود ،

اما با بالا و دهلی دولت تنظیم اتوبوس به کشتی در آن رشته در مرزهای دولتی بسیاری از تصمیم را به شانس در نتیجه تراکم دهلی مرزها.

Jwatam کومار (24) که با این نسخهها کار در یک شیر آب کارخانه گفت: واحد بسته شده با توجه به مستند. او پرداخت می شود 8,000 تومان یک ماه در هر دو هفته یکبار بر اساس.

با استفاده از ساخت یک زندگی و پرداخت پول برای غذا و محل اقامت او می خواست برای رفتن به خانه در علیگر.

“من تا به حال ساخته شده ذهن من به راه رفتن اما در حال حاضر من شنیدم از طریق کانال های خبری که اوتار پرادش دولت ساخته شده است که تامین مصرف مردم به خانه های خود. بنابراین من می گفت:” کومار بود که رهبری به آناند Vihar ISBT.

Sachin Kanojia (29) که در زمان به اشتراک گذاشته خودکار ریکشا از روتک به دهلی نو که شارژ 500 تومان به ازای هر صندلی گفت: این کارخانه مشغول به کار در بسته شد با توجه به مستند.

او را بدست آورده تومان 10-12,000 در هر ماه اما در حال حاضر با هیچ درآمد برای سه هفته بعد او با عنوان بازگشت به خانه.

“من به یک اتوبوس از آناند Vihar” گفت: Kanojia بود که رهبری به لکهنو.

مانند Kanojia و کومار, Omkar Maurya بیش از حد به رهبری بود خانه را به امتی. Maurya که با این نسخهها کار به عنوان یک دستمزد روزانه کارگر قرار دادن چادر برای مراسم ازدواج گفت: با هیچ پول در جیب خود بهتر بود برای او را به رفتن به خانه است.

“در حال حاضر وجود دارد که خدمات اتوبوس, آن را خوب است که من به خانه برگشت تا وضعیت عادی می شود,” Maurya گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>