COVID-19: سرینگر اداره تساوی بسته مراقبت برای زنان در انتظار نوزادان

توسط PTI

سرینگر: در سرینگر دولت رسیده است به بیش از 6,300 زنان در انتظار یک کودک در چهار ماه آینده allaying ترس خود را در مورد مراقبت مناسب در طول شیوع کروناویروس با یک بسته که شامل معاینات منظم و در دسترس بودن آمبولانس.

این طرح chalked پس از یک تیم رفت و درب به درب در سراسر سرینگر شهر و حومه آن به شناسایی زنان نیاز به کمک در طول این روز دشوار است زمانی که همه از هند تحت مستند, مقامات گفت.

جامو و کشمیر بیش از 400 مورد از COVID-19 و پنج مرگ و میر.

با وحشت در مورد این بیماری همه گیر در حال افزایش چندین نفر در دره کشمیر تحت قرنطینه.

آن است که در این زمان دشوار است که زنان باردار نیاز به هر دو کمک کند و اطمینان مقامات گفت.

و پس سرینگر معاون کمیسر شهید اقبال Choudhary رو با هم با برخی از مقامات به تدوین یک طرح برای مراقبت های ویژه به مادران باردار.

این شامل یک اختصاص داده شده 24 x 7 خط تلفن به منظور تسهیل end-to-end کمک های پزشکی به طور منظم چک خدمات آمبولانس بیمارستان خط-یو پی اس و همچنین مشاوره و واکسیناسیون.

وضعیت زن قبل و بعد از تحویل باید بررسی شود در یک برنامه مبتنی بر وب است که جزئیات مانند رود تاریخ تحویل اداری عمل بیمارستان کمک و واکسیناسیون برنامه, مقامات گفت.

پس از نوزاد متولد شده است دولت را به مادر یک نوزاد کیت که شامل مکمل های تغذیه و لوسیون و صابون و عفونی.

کیت خواهد بود به اندازه کافی به گذشته مادر و نوزاد سه ماه, آنها اضافه شده است.

هدف دولت این است که به اطمینان حاصل شود که یک نوزاد سالم به دنیا آمد و در یک محیط امن در نظر داشتن خطر COVID-19, چودری گفت PTI.

“کمک برای مادران باردار مهم است برای جلوگیری از هر گونه عوارض پزشکی و به اطمینان حاصل شود که هر دو مادر و نوزاد سالم و تغذیه مناسب و همچنین واکسیناسیون,” او اضافه شده است.

توضیح تدارکات چگونه جزئیات نهایی شد, به گفته مقامات دولت طناب در 1200 عجیب و غریب Anganwadi و کارکنان بهداشت و درمان در سراسر منطقه به انجام یک نظرسنجی برای زنان باردار آزمایشی تاریخ تحویل در چهار ماه آینده.

چودری شد تا یک تیم به رهبری توسط Zeenat آرا کشمیر یک افسر اداری است که در منطقه هماهنگ کننده یکپارچه کودک برنامه توسعه.

او شده است در برخورد با مسائل مواجه شده بودن زنان از مارس 17, زمانی که سرینگر تعطیل.

حدود یک دوجین مقامات نیز deputed برای این کار است.

شانزده محلات اعلام شده است ‘red مناطق در کل منطقه است.

منطقه شده است به چهار تقسیم اداری مناطق و 6,330 زنان شناسایی شده برای کمک — 2,155 از جنوب سرینگر که شامل برخی از مناطق روستایی 1,435 از Eidgah و 1,445 از Khanyar شرق بخش از مناطق مرکز شهر به شهر و 1,295 در غرب سرینگر گفتند.

هر چند وجود دارد آمبولانس, منطقه دولت تهیه پنج آمبولانس جدید به طور خاص برای این پروژه است.

یکی دیگر از ناوگان شش وسایل نقلیه اختصاص داده شده است برای جنبه های مختلف پروژه از جمله حرکت تیم به خانه پزشکی و بررسی یو پی اس و اطمینان حاصل کرد که یک تیم از پزشکان در آمادگی به پاسخ در تماس هستند قادر به رسیدن به بیمار است.

این 24X7 تلفنی خواهد بود سرنشین دار توسط چهار نفر از مقامات که قرار بود شش ساعت در شیفت.

این پروژه تامین می شود “همگرا بودجه” از چندین طرح مانند “بتی Bacho Beti Padao’, منطقه برنامه ریزی و وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF).

“آن نیاز به بودجه کافی و همگرایی تنها راه” معاون کمیسر گفت.

او گفت: همگرایی نه تنها بودجه بلکه نیروی انسانی منابع انسانی و تخصص های مورد نیاز است برای ایجاد یک طرح یک موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im