COVID-19: Shivraj سینگ Chouhan می گوید اهمیت بهبود در مادها پرادش قدردانی خط مقدم کارگران

توسط اکسپرس سرویس خبری

بوپال: در حالی که در تمجید از تلاش های خط مقدم تاج رزمندگان در دولت, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: دو برابر شدن نرخ coronavirus موارد در دولت بود 34.1 روز بود که بهترین در هر نقطه از کشور.

در حالی که بررسی COVID-19 وضعیت در وزارت امور خارجه روز یکشنبه در گفت سانتی متر وجود دارد این است که بهبود قابل توجهی در وضعیت و دولت است که در حال حاضر قرار داده شده در موقعیت هشتم در کشور است.

“همه پارامترها در کشور را به طور قابل توجهی بهبود یافته عنوان شده است وجود دارد کاهش 151 فعال موارد بیش از 24 ساعت گذشته. تعداد قابل توجهی از 300 بیماران از بهبود عفونت بیش از مدت مشابه در سراسر دولت است. در حال حاضر فعال موارد ایستاده در 2,666 و دو برابر شدن نرخ از موارد افزایش یافته است به 34.1 روز. میزان بهبودی می ایستد در 71.1 درصد است. در حالی که دو برابر شدن نرخ در کشور, میزان بهبودی است دوم تنها به راجستان 75.3 درصد” گفت: Chouhan.

CM اما روشن ساخته است که COVID-19 میزان مرگ و میر که ایستاده بود در 4.24 درصد بود و هنوز هم نگرانی هایی در دولت و رای مورد نیاز به حداقل برسد.

در ضمن همانطور که در دولت بهداشت و درمان بولتن منتشر شده در یکشنبه, 161 مورد جدید گزارش شده طی 24 ساعت گذشته در نظر گرفتن مجموع موارد مثبت تا کنون به 10,802. با 12 مرگ و میر اتفاق می افتد بیش از مدت مشابه در دولت کل COVID-19 تعداد مرگ بود در 459.

در یک توسعه قابل توجهی 300 بيمار بهبود بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن, بازیابی کل تا کنون در دولت به 7677 به عنوان یک نتیجه از که فعال بیماران در حال حاضر در بیمارستان های مختلف در ایستاده بود 2666.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de