Covid-19: Ramdev را Patanjali راه اندازی آیورودا مواد مخدر AYUSH وزارت می پرسد برای داده های تحقیق, ترکیب

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهرادون: هریدور مبتنی بر Patanjali Yogpith شرکت Yoga Guru Baba Ramdev و دستیار Acharya Balkrishna روز سه شنبه راه اندازی یک طب آیورودا است که آنها ادعا می تواند درمان Covid-19.

یوگا گورو گفت: این دارو با عنوان “Coronil و Swasari” است نه یک تقویت کننده ایمنی اما مطمئن شات درمان است.

“پزشکی شفا داده یک Covid-19 بیمار در عرض 3 تا 7 روز. ما آزمایش های بالینی ثابت شده است که اثر دارو به 100٪. ما مفتخر به ارائه اولین طب آیورودا برای عفونت ویروسی جهان است دست و پنجه نرم کردن با. دارو تهیه شده است با تلاش های مشترک از Patanjali مرکز تحقیقات و نظام من موسسه علوم پزشکی تهران گفت:” گورو یوگا در یک کنفرانس مطبوعاتی در هریدور در حضور مشاور و مدیر ارشد اجرایی شرکت Acharya Balkrishna.

Ramdev اضافه شده است که این شرکت با انجام دو آزمایش از این داروها.

او گفت: این اولین مطالعه بالینی کنترل شده صورت گرفت در شهرهای دهلی نو و احمدآباد. “در این مطالعه در مجموع 280 بيمار بهبود بود. داروهای بررسی عوارض و وجود دارد بدون از دست دادن زندگی,” او اضافه شده است.

در واکنش به ادعای این AYUSH وزارت خواسته Patanjali برای ارائه در اولین جزئیات از نام و ترکیب مواد مخدر است. Patanjali نیز خواسته شده است به ارائه اطلاعات حجم نمونه سایت ها و بیمارستان ها که در آن پژوهش انجام شد و همچنین به اشتراک گذاشتن اخلاق پنل ترخیص کالا از گمرک.

وزارت مسدود تبلیغات جدید مبارزه با مواد مخدر بیش از حد تا زمانی که “موضوع” مورد بررسی قرار گرفت. آن گفت: تبلیغات از Patanjali را به اتهام مواد مخدر تنظیم شده است در زیر مواد مخدر و سحر و جادو درمان (اعتراض تبلیغات) قانون 1954.

Patanjali تا به حال قیمت آن تاج کیت در Rs 545 و گفت: این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای 30 روز.

در, راه اندازی, Acharya Balkrishna گفت: این کیت در دسترس خواهد بود در Patanjali فروشگاه در عرض یک هفته. “ما همچنین در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک تلفن همراه آندروید نرم افزار که خواهد آمد دستی در ارائه از تاج کیت در درب خانه,” او گفت:, و اضافه کرد که مصوبات لازم برای انجام آزمایشات پزشکی در بیماران گرفته شده از مقامات نگران است.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de