اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان بار دیگر در دفاع از تصمیم خود را به اعمال کامل و مستند در کشور با وجود قوی انتقاد کرد و گفت که پاکستان در شرایطی متفاوت از شهر ووهان و اروپا است.

صحبت در مورد ویران کردن که coronavirus به ایجاد اغتشاش در اقتصاد پاکستان نخست وزیر گفت که او تا به حال نشده است به نفع تحمیل یک مستند به عنوان نارندرا نخست وزیر هند انجام داده بود.

PM عمران بود پرداختن به این مراسم برای شروع از سه Ehsaas طرح از جمله Ehsaas Elegance, پورتال Ehsaas لنگر و Panagah برنامه و PM COVID صندوق امداد وب سایت در پایتخت فدرال امروز.

او گفت: افراد مسن و کسانی که در حال حاضر مبتلا به بیماری های جدی آسیب پذیر هستند و اگر آنها در حال محافظت در برابر ویروس تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

“بعد از یک ماه دشوار است برای مقابله با این بیماری همه گیر” او گفت:.

نخست وزیر صحبت در مورد آسیب هایی که انجام شده بود به اقتصاد کشورهای توسعه یافته مانند ایتالیا و ایالات متحده زمانی که آنها تا به حال به اعمال کامل مستند گفت که طولانی نشانه از مردم می تواند دیده می شود در امریکا درخواست برای مواد غذایی و خیریه.

“پس از آن اتفاق می افتد در کشور ما [بیش از حد],” او گفت:. “و اگر ولایت را از من خواست من هرگز اجازه چنین مستند. زیرا هنگامی که شما در مورد به تحمیل یک مستند شما باید فکر می کنم در مورد اثرات تصمیمات خود را بر توده ها,” او اضافه شده است.

نخست وزیر گفت که استان باید در دستور مستند تا زمانی که آنها فکر می کردند در مورد اثرات این تصمیم در روزانه شرط و فقیر.

“هر کس دست پاچه همه در یک بار. آنها به دنبال در اروپا و شهر ووهان در چین بودند که رفتن را از طریق شرایط مختلف. وضعیت ما کاملا متفاوت بود,” او اضافه شده است.

نخست وزیر صحبت در مورد چگونه او در معرض انتقاد برای اعمال کامل و مستند در سراسر کشور است. “او [Nader] تحمیل مستند آنها [criticis] می خواستم به من تحمیل کند. من خدا را شکر که من در برابر فشار و نمی, که,” او اضافه شده و اشاره کرد که 34 درصد از مردم در هند رو به رو شد گرسنگی و فقر شدید با توجه به تحقیقات.

PM عمران ستایش Dr Sania Nishtar و تیم او برای ارائه میلیاردها روپیه به مردم در یک زمان کوتاه است. او گفت که نخست وزیر صندوق امداد استفاده می شود به منظور کمک به افرادی که بیکار شده توسط COVID-19 همه گیر و اضافه کرد که دولت را اضافه کنید برای هر کمک مالی برای اطمینان از حداکثر تسکین می رسد توده ها.

نخست وزیر قدردانی Dr Sania Nishtar ابتکار برای گرد هم آوردن اهدا کنندگان و فقیر در یک پلت فرم به طوری که دولت نمی تواند درگیر در وسط.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو