COVID-19 اوج در هند مربوط به کاهش مداوم در روزانه مرگ و میر: کارشناس

توسط PTI

بنگلور: تنها زمانی که روزانه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پایین می آید به طور مداوم می تواند یکی با اطمینان می گویند که COVID-19 به اوج خود رسید در هند برجسته بهداشت عمومی کارشناس گفت: در روز سه شنبه.

رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند ، K Srinath ردی گفت: این کشور دیدن بیشتر گسترش ویروس به دلیل افزایش در تست نرخ و تحرک و اختلاط مردم پست COVID-19 ناشی مستند.

انفجار در مواردی دیده می شود که بیشتر در شهرهای بزرگ و در اطراف آن مناطق در حالی که بخش های بزرگی از هند هنوز هم نشان دادن شدت بالا از عفونت با توجه به او.

“بنابراین وظیفه ما این است که سعی کنید و محافظت از آن مکان و سرعت گسترش آن وجود دارد و همچنین به عنوان به سرعت از بین بردن عفونت در برخی از مناطق شهری که در آن ما شاهد شدت بالا از عفونت” ردی که قبلا ریاست بخش قلب و عروق در هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) گفت PTI.

با 18,522 مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در یک روز در هند COVID-19 شمارش صعود به 5,66,840 روز سه شنبه در حالی که تلفات افزایش یافت به 16,893 با 418 جدید مرگ و میر اتحادیه بهداشتی وزارت اطلاعات گفت.

او گفت: با تست شماره افزایش و معیارهای تست تغییر آن دشوار است برای گفتن در شرایط نسبی که COVID-19 را به اوج و هنگامی که آن را پایین خواهد آمد.

“اما اگر مرگ روزانه فقره شروع به پایین آمدن و سپس ما خاص در مورد آن. زیرا اگر مرگ روزانه تعداد به طور پیوسته در حفظ و پایین آمدن بیش از ده روز پس از آن ما می گویند ما به اوج خود رسید و شروع به پایین آمدن سازگار مد” گفت: ردی که درگیر شده است در چند شرکت بزرگ بین المللی و ملی مطالعات و تحقیقات شده آموزش دیده در قلب و عروق و اپیدمیولوژی.

او همچنین اشاره کرد به عنوان مثال که وجود دارد بسیار کمی عفونت در کشورهای مانند Bihar, Chhattisgarh و Jharkhand و در مناطق روستایی است.

“پس شما نمی توانید بگویید این اوج سراسر هند در همان زمان. اگر عفونت گسترش می یابد در برخی از این کشورها آنها را به اوج در تاریخ بعد گفت:” ردی که به دست آمده M. Sc. (اپیدمیولوژی) از دانشگاه مک مستر (همیلتون کانادا).

“من فکر نمی کنم ما باید به دنبال در آن به عنوان یک بیماری همه گیر در هندوستان” اضافه شده ردی که در حال حاضر به عنوان استاد کمکی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد و همچنین یک استاد کمکی از رولینز دانشکده بهداشت دانشگاه اموری و افتخاری استاد پزشکی در دانشگاه سیدنی است.

“ما باید به دنبال در آن به عنوان چندگانه همزمان و پی در پی بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *