COVID-19 pandemic: درمانگاه های سیار مستقر برای معاینه پزشکی از پلیس در پنجاب

توسط PTI

CHANDIGARH: Punjab پلیس مستقر در درمانگاه های سیار برای آزمون سلامت پرسنل آن هستند که مدیریت COVID-19 بحران در زمین بیانیه ای در روز جمعه گفت.

در اطراف 30,00 از کل 43,000 پرسنل پلیس داده شده است یک دور کامل چک آپ پزشکی آن را گفت.

در کنار پرسنل پلیس که مبتلا به فشار خون و مشکلات مربوط به دیابت و دیگر مسائل مربوط به سلامت هستند که نمی شود چند ویتامین در محل وظیفه پنجاب (DGP Dinkar گوپتا در بیانیه ای گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | 58 ساله COVID-19 مثبت انسان می میرد در پنجاب; 14 تازه موارد گزارش مجموع شمارش در 211

“سیار پلیس کلینیک” در حال کار در تمام هفت پلیس محدوده و commissionerates دولت, او گفت:.

در برخی از مناطق کمک گرفته شده از بیمارستان مدنی پزشکان به پرسنل پلیس برای بررسی علائم آنفولانزا یا بیماری های دیگر مدیر کل پلیس گفت:.

تمام پرسنل بررسی خواهد شد بارها و بارها و هر روز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ موضوع سلامت در میان آنها به عنوان یک نتیجه ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus گوپتا گفت.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

او گفت: جزئیات دستورالعمل صادر شده توسط منطقه SSPs به اطمینان حاصل شود که تمام پرسنل پلیس انجام وظایف در خط مقدم در اجرای مداوم مستند باقی می ماند سالم و امن است.

تا کنون 2.5 لاخ ماسک 788 PPE کیت و نزدیک به 2.5 لاخ دست sanitisers توزیع شده به تمام محدوده و CPs برای حفاظت از پرسنل پلیس را DGP گفت.

چادر و چتر نصب شده اند در کنار سنگر برای حفاظت از پرسنل پلیس از افراطی داغ دماهای او اضافه شده است.

برای اطمینان از مایع از موانع صندلی و موارد دیگر استفاده می شود که توسط نیروی انتظامی در خط مقدم وظیفه ویژه ای ژاپنی ماشین استفاده می شود در Ludhiana و پاتیالا گوپتا در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im