COVID-19 شیوع: گروه وزیران بررسی وضعیت در کشور بحث مهاجران’ exodus

توسط PTI

دهلی نو: دولت در روز یکشنبه انجام یک بررسی جامع از وضعیت ناشی از کوروناویروس همه گیر از جمله درمان افراد مبتلا, حرکت هزاران نفر از کارگران مهاجر و تامین فرآورده های نفتی و کالاهای اساسی در سراسر کشور تحت سراسر کشور مستند.

بررسی انجام شده توسط یک گروه از وزیران به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh و شامل چندین کلید اعضای اتحادیه کابینه از جمله صفحه اصلی صفحه اصلی وزیر Amit Shah, مواد غذایی, وزیر Ram, Vilas Paswan عمران, حمل و نقل هوایی وزیر Hardeep سینگ پوری, نفت, وزیر Dharmendra Pradhan و راه آهن وزیر Piyush Goyal.

منابع دولتی گفت: این وزرا بررسی در ترتیبات مختلف در محل قرار داده برای اجرای موثر از 21-day مستند آغاز شد که در نیمه شب یکشنبه با هدف بررسی گسترش عفونت ویروس.

را دارد خروج از کارگران مهاجر از شهرهای بزرگ به روستاها پس از ترک بیکاری نیز کشف برجسته در این نشست گفتند.

دولت سهام از وضعیت در یک روز در سراسر کشور موارد مثبت عبور از 1000 علامت گذاری با 28 کشته در میان دغدغه که هند ممکن است به زودی وارد جامعه انتقال مرحله از این بیماری همه گیر.

در این جلسه همچنین اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar توسعه روستایی وزیر نارندرا سینگ تومار, HRD وزیر رامش Pokhriyal Nishank و فرزند وزیر توسعه Smriti زوبین Irani جال شاکتی وزیر Gajendra سینگ Shekhawat و وزیر امور خارجه برای صفحه اصلی G کیشان ردی وزیران در جریان شدند در مورد وضعیت, از جمله در دسترس بودن و عرضه کالاهای اساسی و دارو در سراسر کشور توسط دبیر خانه AK Bhalla منابع گفت: وزرای مطلع شدند که در دسترس بودن و عرضه مواد غذایی و دارو شده اند رضایت بخش و بدون عمده مسائل پیش بینی شده در مورد خود را عرضه.

به طور مشابه, فرآورده های نفتی در دسترس هستند در مقادیر کافی در تمام نقاط کشور و این دولت است که تضمین این که منابع برای حداقل 10 روز نگهداری می شوند.

این وزرا همچنین بررسی جنبش کالاهای ضروری با قطار و هوایی و جاده به نقاط مختلف کشور در طول مستند.

حرکت محموله توسط سه حالت از حمل و نقل شده است صاف و از هر گونه مسائل که ممکن است بوجود می آیند به صورت محلی حل خواهد شد گفت: منابع.

اتحادیه وزیر Jitendra سینگ گفت: محموله پرواز استفاده خواهد شد به طور انحصاری برای حمل و نقل تجهیزات پزشکی و اورژانس کالا علاوه بر دیگر موارد ضروری برای ایالات متحده در این جلسه بر این باور بود که جنبش کارگران مهاجر و جمع آوری آنها در دولت های مختلف مرزها است دلیلی برای نگرانی است.

دولت روز یکشنبه دستور داد آب بندی دولت و منطقه مرزهای سراسر کشور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از جامعه انتقال coronavirus توسط کارگران مهاجر و هشدار داد که متخلفان صورت 14 روز در قرنطینه مقصد خود را.

دولت خواسته متحده به ترتیبات برای سرپناه خود را در اردوگاه های موقت و برای ارائه مواد غذایی به آنها.

تنها جابجایی کالا و کسانی که درگیر در تحویل خدمات ضروری مجاز است در طول 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر مودی در مارس 24.

متحده شده اند نیز گفت: برای اطمینان از پرداخت به موقع دستمزد به کارگران در محل کار خود را در طول دوره از مستند بدون هیچ گونه برش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>