COVID-19 شیوع: DRDO توسعه ضد عفونی مجلسی, ماسک صورت

توسط PTI

پونه: یک واحد از دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) طراحی شده کامل-بدن ضد عفونی مجلسی برای بهداشت و درمان کارگران که در خط مقدم نبرد علیه coronavirus آن در روز شنبه است.

خودرو تحقیق و توسعه تاسیس یک DRDO آزمایشگاه در Ahmednagar در ماهاراشترا را توسعه داده است یک پرسنل مایع محوطه’, انتشار رسمی گفت.

پیاده روی از طریق محوطه یک سیستم قابل حمل مجهز به ضد عفونی کننده و صابون تلگراف.

“این زدايي آغاز شده است با استفاده از پدال پا در ورود. در ورود به اتاق عمل الکتریکی پمپ ایجاد یک ضد عفونی کننده غبار hyposodium کلرید برای ضد عفونی و” DRDO انتشار گفت.

“غبار اسپری کالیبره شده برای بهره برداری از 25 ثانیه و به طور خودکار متوقف می شود. پرسنل تحت ضد عفونی نیاز به نگه داشتن چشم خود را بسته در حالی که در داخل اتاق ،

برخی از 650 پرسنل می توانند از طریق اتاق برای ضد عفونی تا دوباره پر کردن از مطابق با راه حل مورد نیاز است.

سیستم تولید شد با کمک از M/s Dass هیتاچی Ltd Ghaziabad در عرض چهار روز است و می تواند برای ضد عفونی از پرسنل در ورود و خروج به بیمارستان ها و مراکز و ساختمان های اداری و تاسیسات حیاتی این DRDO انتشار گفت.

مرکز تحقیقات Imarat (RCI) حیدرآباد و ترمینال پرتابه شناسی آزمایشگاه تحقیقاتی Chandigarh توسعه حفاظت از صورت ماسک برای پزشکان و پرستاران که در حال درمان COVID-19 بيمار آن را گفت.

“آن بسیار سبک وزن و, ساخت و ساز باعث می شود آن را راحت برای پوشیدن راحت برای طولانی مدت” این نسخه اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>