COVID-19: یک دکتر در AMU-وابسته به بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19

توسط PTI

علیگر; یکی دیگر junior, دکتر, در جواهر لعل نهرو کالج پزشکی بیمارستان در AMU در اینجا آزمایش مثبت برای coronavirus منطقه مقامات بهداشت گفت: در روز شنبه.

تعداد کل COVID-19 موارد در علیگر در حال حاضر افزایش یافته است به هشت گفتند.

یک سخنگوی کالج پزشکی گفت: دکتر که آزمایش مثبت در جمعه نه یک تاریخ شناخته شده و از هر گونه تماس با یک COVID-19 بیمار و نه او متصل به جداسازی بخش است.

دکتر هم هیچ سفر تاریخچه و تحقیقات در مورد او چگونه قرارداد عفونت بودند.

در اوایل این هفته دکتر دیگری از JLN کالج پزشکی بیمارستان های وابسته به دانشگاه اسلامی علیگر حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این سخنگو همچنین گفت: “هیچ یک از شصت و عجیب و غریب پزشکان و امدادگران که قرنطینه سه روز پس از آمدن در تماس با کروناویروس مثبت بیمار باید آزمایش مثبت است.

آنها اما همچنان در انزوا”.

در ضمن ساکن انجمن پزشکان در کالج پزشکی خواسته است تا منطقه دادرس به اطمینان حاصل شود که اسامی این پزشکان که آلوده شده اند با COVID-19 باید “نمی تواند دیدم بیش از همه در گزارش های رسانه ای” برای جلوگیری از stigmatisation و روانی آزار و اذیت.

رئیس RDA Dr حمزه ملک گفت: پزشکان در حال انجام وظایف خود در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس و آشکار خود را با نام و شناسایی اعضای خانواده آن ها غیر اخلاقی و خواهد بود “جلوگیری از موارد مشکوک از نزدیک شدن به مقامات بهداشتی”.

از سوی دیگر نوزده نفر از جمله 18 نفر از اعضای یک خانواده باید آزمایش مثبت برای coronavirus در Santkabirnagar منطقه شده اند و در بیمارستان بستری ارشد اداری افسر گفت: در روز شنبه.

یک دانش آموز از Darul شود دئوبند حوزه علمیه که به منطقه آمده بود در ماه گذشته تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این هفته.

اعضای خانواده و بستگان نزدیک شد و پس از نگهداری در قرنطینه و نمونه خود را فرستاده بودند برای تست که 18 شده اند و برای مثبت منطقه دادرس Ravish کومار گوپتا گفت.

یک نفر از Tilathi روستا در Bakhira ایستگاه پلیس منطقه نیز آزمایش مثبت برای ویروس گوپتا گفت.

این بیمار به تازگی از بمبئی.

او نمونه فرستاده شده به گوراکپور کالج پزشکی و گزارش دریافت شد شنبه DM گفت:, و اضافه کرد که اعضای خانواده اش شده اند قرنطینه و ارسال نمونه برای تست.

منطقه دادرس گفت: با این موارد تعدادی از coronavirus مثبت بیماران در منطقه بود در حال حاضر 21.

مناطق که در آن از این موارد گزارش شده اند مهر و موم کردن او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im