COVID-19: مسلمان حرکت بدن SC به دنبال پایان دادن به گسترش ‘جعلی اخبار مرتبط با Tablighi Jamaat رویداد

توسط PTI

دهلی نو: وی از سوی مامورین که یک بخش از رسانه ها پخش شده است, جمعی نفرت بیش از ماه گذشته Tablighi Jamaat جماعت در دهلی علمای-e-عقبی منتقل شده است دیوان عالی کشور به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای جلوگیری از انتشار “خبر جعلی” و نگاهی دقیق اقدام علیه کسانی که مسئول آن است.

به درخواست ثبت شده توسط علمای-e-Hind و دبیر حقوقی آن سلول از طریق وکیل اعجاز Maqbool, معتقد است که این حادثه تاسف از Tablighi Jamaat مورد استفاده قرار گرفت به “اهریمن جلوه دادن” و سرزنش کل جامعه مسلمانان.

حداقل 9,000 مردم شرکت کرده بود در جمع آوری مذهبی در Tablighi Jamaat دفتر مرکزی در Nizamuddin غرب در ماه گذشته.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

جماعت شد و یک منبع کلیدی برای گسترش COVID-19 در هند به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان در سفر به نقاط مختلف کشور برای مبلغ کار می کند.

از بیش از 4000 مورد از coronavirus در کشور حداقل 1,445 یافت شده است که مربوط به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

این درخواست به دنبال دستورالعمل ها را به مرکز برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و سخت علیه این بخش از رسانه ها پخش تعصب و جمعی از نفرت در رابطه با Nizamuddin مرکز موضوع است.

علاوه بر این چندین جعلی گزارش و فیلم گردش در رسانه های اجتماعی نشان دادن مسلمانان در نور بد این درخواست مخالفت.

“آن ارسال شده است که این گزارش باعث شده جمعی از تضاد و نیز مرتکب نفرت و در نتیجه fissiparous گرایش به دست آوردن جای پایی تضعیف و تاثیر هماهنگی جمعی” این درخواست گفت.

این درخواست اعلام کرد که این “قلع و قمع” از جامعه منجر به جدی “تهدید به زندگی و آزادی از دین” است و در نتیجه منجر به نقض خود را “حق زندگی در ماده 21” قانون اساسی است.

این طومار نیز به دنبال جهت به همه بخش ها از رسانه ها به شدت با پیروی دیوان عالی کشور جهت درخواست از آنها برای حفظ حس قوی از مسئولیت و اطمینان حاصل شود که اخبار تایید نشده است منتشر شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>