COVID-19: مهاجران هم اکنون می توانید رفتن به خانه به عنوان دولت برطرف مستند هنجارهای

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: چهار روز قبل از انجام مستند با توجه به پایان این مرکز در روز چهارشنبه اجازه کارگران مهاجر گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد سرگردان در نقاط مختلف کشور را به حرکت به کشورهای خود را انجام طولانی-انتظار تقاضا از lakhs مضطرب مردم است.

اعلام آرامش با شرایط خاص اتحادیه وزارت امور کارگردانی متحده و سرزمین های اتحادیه برای تعیین گره مقامات و “توسعه پروتکل های استاندارد برای ارسال و دریافت چنین افراد”.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: اتوبوس ها باید مورد استفاده برای حمل و نقل از جمله گروه رشته مردم و این وسایل نقلیه خواهد بود sanitised و باید به دنبال امن اجتماعی فاصله هنجارها را در صندلی.

اما MHA مشخص نیست که آیا یک فرد یا یک خانواده سفر می تواند در یک وسیله نقلیه خصوصی و اگر مجاز و تحت چه شرایطی.

“با توجه به مستند کارگران مهاجر زائران و گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد سرگردان در مکان های مختلف. آنها اجازه داده می شود به حرکت” Bhalla گفت.

این گره مقامات نیز باید ثبت نام رشته افراد درون متحده و اتحادیه سرزمین سفارش اعلام کرد.

مرکز تصمیم می آید را به عنوان یک تسکین بزرگ برای lakhs مردم سرگردان در نقاط مختلف کشور به دور از مکان های مادری خود.

افراد مایل به حرکت به نمایش در خواهد آمد و تنها کسانی که بدون داشتن علائم خواهد بود و مجاز به ادامه. هر دو ارسال و دریافت متحده را به منظور هماهنگی در حرکت و ایالات متحده است که سقوط در مسیر اجازه خواهد داد که حمل و نقل از جمله اتوبوس. پس از ورود در مقصد این افراد خواهد شد به نمایش دوباره و نگهداری-خانه قرنطینه. آنها همچنین ممکن است نگه داشته و در نهادی قرنطینه در صورت نیاز پس از بررسی سلامت ،

“آنها را نگه داشته با دوره ای سلامت چک آپ” منظور گفت.

در اوایل این ماه MHA گفته بود که دیوان عالی کشور که بیش از 10.3 لاخ کارگران مهاجر قرار دارد در امداد اردوگاه های اجرا شده توسط دولت یا سازمان های غیر دولتی. با توجه به نیروی کار وزارت منابع تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 lakh کارگران مهاجر به عنوان مرکز است و در عین حال برای دریافت پاسخ از برخی متحده بر کارگران مهاجر.

در حالی که اعلام این مستند در مارس 24, PM, Narendra Modi, تا به حال روشن ساخته است که مردم باید در هر کجا که هستند. در روز اول از مستند هزار نفر از کارگران مهاجر آغاز شده و در حال حرکت با پای پیاده از شهرهای دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد به مکان های مربوطه خود را که منجر به یک بحران انسانی.

حداقل 25 کارگران مهاجر را مجبور کردهاند در حالی که راه رفتن به خانه های خود در طول خاموش کردن. شده اند وجود دارد حداقل سه تظاهرات توسط کارگران مهاجر در Surat, Gujarat در هفته های اخیر به آنها شده اند خواستار عبور به صفحه اصلی متحده است. حدود دو هفته پیش صدها نفر جمع شده بودند در بمبئی Bandra پس از وجود شایعات قطار از سرگیری عملیات به شمال هند است.

تمام کسانی که فایده فرصت “ممکن است تشویق به استفاده از Aarogya Setu برنامه که از طریق آن وضعیت سلامت خود را می توان تحت نظارت و ردیابی” با توجه به دستور دولت.

هر چند چندین ایالت از جمله Uttar Pradesh, Uttarakhand, Gujarat, پنجاب, آسام, Chhattisgarh و راجستان را به ارمغان آورد هزاران نفر از دانش آموزان و گردشگران بسیاری از باقی می ماند گیر کرده است.بیهار شده است یک استثنا. این Nitish کومار دولت شده است و گفت که مردم باید در هر کجا که هستند در طول کل دوره مستند.

انتظار بیشتر تسهیلات از مه 4

دستورالعمل های جدید برای مبارزه با COVID-19 را به اثر در مارس 4, که به تسهیلات قابل توجهی به بسیاری از مناطق. اطلاعات بیشتر در مورد جدید هنجارهای خواهد بود ابلاغ در روز به MHA گفت:

گذر گاه آنها را با جاده در sanitised اتوبوس

متحده و اتحادیه سرزمین باید تعیین گرهای مقامات و توسعه پروتکل های استاندارد برای دریافت و ارسال رشته افراد

اگر یک گروه از رشته افراد مایل به حرکت از یک حالت به حالت دیگر این دو کشور ممکن است مشورت یکدیگر و متقابلا موافقت خود را به حرکت از طریق جاده

Sanitised اتوبوس ها استفاده می شود; باید به دنبال اجتماعی فاصله هنجارها را در صندلی. پس از ورود در مقصد آنها می توان به نمایش و نگهداری در قرنطینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im