COVID-19: پایین کلید Bakri عید به آمار بمبئی گاو rearers کارگران

توسط PTI

بمبئی: به عنوان ماهاراشترا چرخ دنده تا برای پایین کلید Bakri عید جشن در میان COVID-19 pandemic, هزاران نفر از مردم از جمله گاو rearers و کشاورزان که درآمد قابل ملاحظه ای در طول جشنواره در حال خیره شدید ضرر و زیان مالی این سال است.

با توجه به برآورد حدود 5000 نفر از جمله کشاورزان حمل و نقل و قصابی کار در Deonar کشتارگاه در این شهرستان در اجرای Bakri عید هر سال است.

این کشتارگاه تقریبا می پوشد یک ترک نگاه به عنوان تنها قصابان و کارگران برگزاری مجوز از بدن مدنی دیده می شود رفتن در مورد روز خود را به فعالیت های روز.

با فقط دو هفته باقی مانده برای Bakri, عید, که برگزار خواهد شد در ماه اوت 1, فروش و حمل و نقل گاو از راجستان, Madhya Pradesh و حتی بخش هایی از ماهاراشترا شده اند به حالت تعلیق در نور COVID-19 شیوع.

“حدود 5000 نفر از جمله کشاورزان و دام فروشندگان در حال رفتن به رنج می برند این سال است. برای کاهش ضرر و زیان برخی متوسل به فروش بز در جوامع مسکن که غیر قانونی است گفت:” ضمیر قریشی, یک مددکار اجتماعی از Govandi.

هر سال Brihanmumbai شهرداری شرکت را بدست آورده کرور در طول جشنواره اما در حال حاضر آن را در صورت ضرر و زیان بزرگ او ادعا کرد.

در همین حال مدیر کل Deonar کشتارگاه Dr Abdul Shetye گفت: “در این سال, خرید و فروش حیوانات مجاز نیست با توجه به همه گیر و گاو نیز نمی تواند از حمل و نقل از بخش های مختلف ماهاراشترا و کشورهای دیگر.

“هر سال بیش از 2.5 لاخ و بز حداقل 12000 14,000 دامها را به کشتارگاه در زمان جشنواره, او گفت:.

اما در حال حاضر تنها قصابی با BMC گواهینامه مجاز به ورود به محوطه و هیچ استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده برای این جشنواره Shetye اضافه شده است.

در روز سه شنبه, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray گفت: این جشنواره باید در جشن ساده و در صورت امکان “نمادین” شیوه ای در نظر coronavirus بیماری همه گیر.

“در چهار ماه گذشته (از مستند با توجه به coronavirus) ما جشن, جشنواره, از همه ادیان در یک شیوه ای محدود. به طور مشابه در آینده Bakri عید نیز باید در جشن ساده و در صورت امکان نمادین به شیوه ای با رعایت قوانین” Thackeray بیان شد که در یک بیانیه رسمی.

این بیماری همه گیر به شمار یک “چالش بزرگ” او تا به حال گفت و خواست مردم برای جلوگیری از ازدحام در طول جشنواره.

صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh پیشنهاد کرده بود که در این مراسم از `qurbani’ (قربانی کردن حیوانات) انجام می شود “آنلاین” اگر ممکن است با توجه به ضرورت از مستند و مهار منطقه محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>