COVID-19 مستند: باغ وحش پارک ملی صورت بحران مالی; به دنبال مرکز کمک برای حقوق کارکنان

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: کشور وحش, پارک, پارک های ملی و ذخایر ببر روبرو هستند بحران مالی با هیچ بازدید کننده در طول اوج فصل با توجه به سراسر کشور مستند. پس از این, در حال حاضر بسیاری از آنها با نزدیک شدن به مرکز برای حمایت مالی به نگه داشتن آنها را عملیاتی به عنوان آنها نمی تواند تولید منابع برای کارکنان در حالی که برخی به دنبال باز کردن مجوز برای تولید درآمد.

پارک های ملی و ذخایر ببر دریافت کوچک سالانه کمک های مالی از اتحادیه محیط زیست وزارت اما باغ وحش هستند یا اجرا شده توسط جوامع و یا تحت کنترل مستقیم متحده است. این هزینه مجوز و فروش بلیط: یک منبع درآمد برای بسیاری از آنها است.

پارک های ملی و ذخایر ببر باقی می ماند در طول فصل موسمی (ژوئن تا سپتامبر) اما آنها نیز از دست رفته بر درآمد از بلیط و مجوزها در طول اوج فصل از ماه مارس تا ماه مه. “بسیاری از ذخایر ببر نوشته اند به ملی ببر حفاظت از اقتدار (NTCA) برای تسریع آزادی از بودجه مرکزی برای دیدار با هزینه های منظم” گفت: یک NTCA رسمی.

باغ وحش مرکزی قدرت (CZA) دریافت کرده است درخواست از برخی از پارک وحش به اجازه کار برای آنها پیدا کردن آن را دشوار است به حتی خرس اساسی هزینه با درآمد حاصل از فروش بلیط. در درخواست CZA اجازه نداد دو پارک وحش در لکنو, Uttar Pradesh و Bannerghatta بنگلور اجازه می دهد تا بازدید کنندگان است.

دو پارک اجازه داده شد با شرایط برای اطمینان از همه COVID-19 پیشگیری و کنترل اقدامات اطمینان عمومی در طول ساعات کار. “این بلند را در دو پارک تقریبا nill با افزایش تعداد موارد است. برخی از این پارک ها در حال اجرا توسط جوامع/تراست و آن را در حال تبدیل شدن دشوار است برای آنها را به حفظ کل مجموعه گفت: یک ارشد CZA رسمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *