COVID-19 مستند: بیشتر روزه از جشن گرفتن این رمضان در لکنو

توسط PTI

LUCKNIW: افطار احزاب برای ‘rozedars’ در شهر نواب دیگر التماس کردن تصویر از دهان آبیاری galouti کباب با طعم lip-smacking, بریانی wafting بیش از همه.

با بازارهای بسته و گوشت عرضه آمار با توجه به COVID-19 ناشی از مستند مسلمانان در رمضان بدون مورد علاقه خود را کباب و مرغ و گوسفند ظروف.

‘Lauki کوفته’ (یک بطری کدو ظرف) و ‘palak (اسفناج) کباب’ را مورد تاخت و تاز خود را در جداول ناهار خوری همیشه از coronavirus ترساندن و تحت فشار قرار دادند تا مردم را از داخل خانه می روم معمولا پر جنب و جوش بازار پس از نقطه چین با ‘sewai’ و خشک میوه اصطبل تمام ترک کردند.

ماه مقدس رمضان مشخص شده توسط روزه توسط پیروان اسلام آغاز و در روز شنبه طبق تقویم قمری.

شاهی ع جاما و Fatehpuri مسجد در دهلی نو در اعتراض به مسلمانان به ارائه نماز در طول رمضان در خانه های خود و به دنبال مستند دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس.

عبدالکریم 35 سال ریکشا دستگاه کشش, فروش تخم مرغ pakoras’ و ‘palak کوفته’ در باریک bylane در Hussainganj در حالی که پدرش سلیمان و راه اندازی کیوسک به ارائه sewai (ورمیشل برنج) یک ظرف ویژه ای برای افطار.

“پس از مراسم هستند که به دنبال در خانه هیچ یک از سرمایه گذاری در بازار. ما استفاده می شود برای فروش کباب و بریانی در گذشته اما همه چیز متفاوت هستند این زمان” سلیمان گفت.

پسرش صحبت می کرد در یک مشابه خودداری کنند.

Tauheed که هنگامی که انجام کسب و کار سریع از هتل کوچک در شهر Chowk منطقه گفت: ‘aloo tikki’ جایگزین معروف ” شامی کباب در بشقاب در صورت عدم وجود عرضه مرغ و گوسفند.

جک میوه گرفته شده به جای گوشت گوسفند گفت ندیم.

“ان شاء الله آن است که بیشتر روزه از جشن گرفتن در این زمان,” او گفت:.

هر سال به رویت از ماه رمضان به ارمغان می آورد شادی و خوشبختی را برای مسلمانان به عنوان این است که جنش ماه برای آنها که در طی آن آنها خودداری از خوردن و آشامیدن از طلوع تا غروب برای 30 روز.

در سپیده دم جمع آوری مردم برای ‘سحر’ و غذا خوردن با هم قبل از شروع سریع.

به عنوان خورشید مجموعه, فرآورده های ساخته شده برای ‘افطار’ زمانی که جامعه با هم می شود پس از شکستن رضا و سر به مساجد برای انجام این ویژه ‘taraveeh’ نماز.

اما در این سال برجسته مساجد در اوتار پرادش سرمایه عینک خلوت نگاه مشخص خروج از روز هنگامی که فقیر استفاده می شود به خط برای افطار مواد غذایی و برخی از صدقه.

در یک پیام ویدئویی سید احمد بخاری که شاهی امام جماعت مسجد خواسته است مردم را به سرمایه گذاری در خارج بی ارزش و باقی می ماند در داخل خانه در طول رمضان برای نماز.

“نماز و Taraveeh (مراسم نماز) باید ارائه شده در صفحه اصلی.

مراقبت باید انجام شود که بیش از سه تا چهار نفر خواندن Tarabi چرا که تعداد زیادی می تواند مضر برای خانواده ها و جامعه با در نظر گرفتن همه گیر” بخاری گفت.

شاهی امام Fatehpuri مسجد مفتی Mukarram احمد گفت: کسانی که تحت قرنطینه و قادر به رعایت “رضا” (سریع) می تواند برای جبران آن از طریق ‘آخر’.

چنین افرادی می توانید مشاهده سریع بعد, او گفت:.

علاوه بر امامان نارندرا نخست وزیر و, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath را به دادگاه تجدید نظر به جامعه در این سال به رفتن به مساجد اما ماندن در خانه و پیروی از آداب و رسوم.

“شبح coronavirus به بازیگران سایه روح جشن و آورده همراه با آن یک حس دل تنگی به خصوص برای کسانی که مورد استفاده برای ایجاد درآمد سالانه در این زمان از سال” اظهار تاسف Naseem یک معامله گر در معروف Aminabad بازار است.

یک محقق مسلمان مشاهده شده است که COVID-19 اتحادش را تغییر بسیاری از چیزها است.

“این ماه را رمضان ویژه خواهد بود به این معنا که با توجه به مستند و فیزیکی فاصله مردم باید برای جلوگیری از جرم تجمع در مساجد او گفت:” درخواست ناشناس ماندن.

او اشاره کرد که جامعه مسلمان گرفته یک تصمیم عاقلانه برای انجام تمام فعالیت های مذهبی از محدوده خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net