COVID-19: بمبی AIIMS فارغ التحصیلان اختراع اشعه ماوراء بنفش ربات برای ضد عفونی بیمارستان

توسط سرپرستان

دهلی نو: به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر جدید کروناویروس یک اواز یا موسیقی دو نفری از انستیتو تکنولوژی هند (IIT) Kharagpur و تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) را توسعه داده است یک دستگاه با عنوان “منهای تاج اکریلیک اشعه ماوراء ربات’ برای ضد عفونی بیمارستان.

با توجه به Debayan ساها و شاشی Ranjan خود شرکت PerSapien توسعه دستگاه است که نور ماوراء بنفش (UV-C 254nm) مبتنی بر ربات را قادر خواهد ساخت که عقیم سازی بیمارستان راهروها در بخش مراقبت های ويژه (Icu) و اتاق بیمار بدون افشای هر کسی به آلودگی محیط زیست است.

آن شامل یک UV-C لامپ نصب شده بر روی یک چرخ رباتیک پلت فرم است که عمل (جلو-عقب چپ-راست) با یک کنترل از راه دور است که همچنین مجهز به یک دوربین است که به چشم انداز از صندلی راننده بر روی یک صفحه نمایش دیجیتال به کنترل از راه دور اکریلیک اشعه ماوراء ربات و اجتناب از هر گونه موانع.

“اشعه ماورای بنفش (uv) عقیم سازی تکنولوژی ثابت شده است بسیار موثر در کشتن ویروس ها و میکرو ارگانیسم ها از هر نوع که ممکن است باقی می ماند بر روی سطوح حتی پس از حداقل تعداد استاندارد تمیز کردن” مطلع Saha.

با توجه به توسعه دهندگان الهام از یک محصول مشابه ساخته شده توسط دانمارک شرکت به نام ‘UVD روبات’ فروش می رسد که ربات خود را به بيمارستان شهر ووهان چین در طول شیوع کروناویروس وجود دارد در $80,000-90,000.

اما بر خلاف محصول خود را ‘منهای تاج اکریلیک اشعه ماوراء ربات’ خواهد بود که گران گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>