COVID-19 بیمارستان در پتنا gasps به نفس به عنوان اپیدمی گسترش tantacles در بیهار

توسط PTI

پتنا: اجساد پیچیده در ملافه کنار سنگشده COVID-19 زده بیماران دور انداخته PPEs در باز dustbins آنها را به یک انبار واقعی از کشنده coronavirus و رفتند مسئولین عجله از یک شمارنده دیگر برای یک لغزش است که خواهد خود را امن عزیزان برای نفس نفس نفس زدن یکی دیگر از شانس در زندگی است.

این است Nalanda کالج پزشکی بیمارستان (NMCH) یک تعیین شده COVID-19 تسهیلات در پتنا سمبل از چیز ساییده سیستم مراقبت های بهداشتی تنومند و فرآیند له له زدن آن را به عنوان چنگ زدن با این بیماری همه گیر.

بیمارستان بارها ضربه سرفصل بیش از اجساد در COVID جداسازی بخش و Icu در کنار تخت اشغال شده توسط بیمارانی که زنده هستند و امیدوار به ضرب و شتم این بیماری که تا به حال ادعا کرد 249 زندگی می کند و دچار نزدیک به 40 ، 000 نفر تا یکشنبه.

تاسیس در سال 1970 NMCH اعلام شد که برای اولین بار اختصاص داده شده COVID 19 تسهیلات از دولت در راه بازگشت در ماه مارس زمانی که این بیماری شد و در یک مرحله نوپای.

اعلام این خبر توسط وزیر بهداشت منگل Pandey تا به حال به دست آورده Nitish کومار دولت برای ستایش دیگران خود را “فعال” رویکرد جهانی همه گیر.

در هفته گذشته حداقل دو ویدئوها شات ظاهرا با وحشت زنده ماندن بیماران و یا خود مسئولین از بدن دروغ برای ساعت ها در پایان در تخت مجاور برانگیخته خشم در رسانه های اجتماعی.

Pandey که در بازرسی از بیمارستان در روز پنج شنبه گذشته ادعا کرد فیلم گمراه کننده هستند.

“یک پروتکل باید به دنبال برای دفع از بدن COVID 19 بيمار. این طول می کشد کمی از زمان. امروزه همه حمل یک تلفن همراه است. آن را بسیار آسان به ساقه یک ویدیو به سختی از چند دقیقه و بعد از آن در رسانه های اجتماعی با این ادعا که یک بدن مرده در پس زمینه قابل مشاهده است دروغ گفتن وجود دارد برای ساعت ها یا شاید حتی روز” او اظهار داشت: testily.

اما Vinod Kumar Singh, تازه منصوب پزشکی سرپرست بیمارستان بستری بودند “برخی از ساقط” در تغییر بدن از جداسازی بخش و Icu بلافاصله پس از مرگ یک بیمار است.

NMCH اصلی Hiralal Mahto اما گفت: پس از سردخانه به کالج پزشکی است که در برخی از راه دور از بیمارستان COVID بخش وجود دارد اجتناب ناپذیر است فاصله زمانی بین مرگ و حذف از بدن از این بخش است.

Rubbishing ادعاهای ساخته شده در این ویدئوها از اجساد باقی مانده در داخل بخش برای ساعت Mahto اضافه هولوکاست از مرحوم COVID 19 بيمار اجازه داده شد تنها در Baans Ghat کوره های جسد سوزی و که بیش از حد در اواخر شب.

“اگر مرگ می گیرد در صبح زود ما نمی تواند کمک کند اما نگه داشتن بدن در داخل بیمارستان برای برخی از زمان هر چند نزد ممکن است دفع گفت: Mahto.

یک کانال تلویزیون ملی که خبرنگار در بازدید از Baans Ghat الکتریکی کوره های جسد سوزی نشان داد یک هیئت مدیره حلق آویز است که در خارج از خواندن ‘دستگاه در حال اجرا نیست” در هندی.

متر دورتر pyres شد روشن بودن در حالی که محافظت از کارگر دیده می شد جمع آوری bodybags از بانک ها از Ganga با بستر خوک loitering در اطراف.

“این وحشتناک غفلت نابخشودنی. مرد حمل bodybags با دست خالی و بدون پوشیدن یک PPE کت و شلوار به تنهایی می تواند به آلوده کردن صدها نفر از مردم” گفت: Yashodanand کومار, یک نماینده پزشکی زندگی می کند که نزدیک است.

این subpar نگهداری در COVID 19 بخش قابل درک است که همچنین ملاقات با مخالفت از سه عضو مرکزی تیم که در سفر دولت در هفته پیش و بازدید NMCH.

بیمارستان سرپرست جایگزین شد چند روز بعد و احزاب مخالف ادعا که او axed چرا که او ریخته لوبیا در کمبود نیروی انسانی و تجهیزات حفاظتی برای خط مقدم سلامت کارگران است.

حکم تقدیر, اما, در رد اتهام و ادعا کرد که تجدید سازمان اداری به دنبال نارضایتی از امتیازهای از دست زدن به امور در NMCH.

دولت اصرار دارد که این شهرستان زیرساخت های بهداشت و درمان است که قادر به مواجهه با چالش های هر قدر با بيمارستان های دولتی مانند پتنا کالج پزشکی بیمارستان (PMCH) به ایندیرا گاندی موسسه علوم پزشکی (IGIMS) هر دو توسط دولت اجرا علاوه بر AIIMS, Patna.

همچنین به عنوان خوانده شده | با فعال موارد سه برابر بالاترین نرخ رشد بیهار جدید نگرانی در هند COVID-19 مبارزه

علاوه بر این بیش از یک دوجین خصوصی بیمارستان ها و خانه های سالمندان در شهرستان شده اند مجاز به اعتراف تست و درمان COVID 19 مورد.

“تمام این بیمارستان ها شلوغ است. هر کس حتی کسانی که با علائم خفیف می خواهد به بستری که بدون نیاز وجود دارد” گفت: یک پیشرو پزشک خصوصی که همچنین یک پزشک آزمایش مثبت برای این بیماری است.

خانواده در خانه انزوا.

او گفت: بیش از 50 شهر پزشکان بستری شده بودند به AIIMS, Patna, پس از آلوده شدن با این ویروس و چند تن دیگر از کارگران خط مقدم اند و چون سنگین بار ویروسی.

“دولت باید با ایجاد تسهیلات مانند یک در رادا Soami سات Beas در دهلی نو. آلوده بدون علامت بیماران و یا کسانی که با علائم خفیف باید فرستاده می شود وجود دارد که در آن یک تیم از پزشکان باید بررسی و درمان آنها است.”

“اگر پزشکان بر این عقیده هستند که بیمار نیاز به بستری شدن در بیمارستان تنها پس از آن آنها باید به ایمیل COVID بیمارستان. این را بررسی کنید غیر ضروری ازدحام بیمارستان” دکتر که نمیخواستند به نام گفت.

بسیاری از بیماران او گفت: رو درمان خود را با کمی کمک های پزشکی و تنها یک درصد کوچک اکسیژن مورد نیاز و یا یک پشتیبانی می کند.

شده اند وجود دارد شکایت که بیمارستان های خصوصی در حال چرخش به دور COVID 19 بیماران و مراجعه آنها به بیمارستان های دولتی.

ملی قدرت حرارتی شرکت (NTPC) به تازگی در نامه ای به دولت شکایت در مورد بیمارستان های خصوصی در ارتباط با ارائه دهنده بیمه درمانی برای کارکنان خود را به دلیل خودداری از درمان آنها را پس از آنها آزمایش مثبت برای این بیماری و مراجعه آنها به دولت-اجرای COVID بیمارستان ها علیه خود را می خواهید.

بازنشسته راه آهن رسمی بود که با عجله به NMCH توسط اعضای خانواده خود را پس از پزشکان در یک بیمارستان راه آهن و IGIMS گفته کاهش یافته و به حضور او درگذشت در هفته گذشته در عرض چند دقیقه از قرار دادن در اکسیژن است.

آنها ادعا کردند که او پس از گذراندن چند نفس ساعت انتظار برای درمان در حالی که خانواده اش مشغول تکمیل مدارک.

این فاجعه تا به حال زده جالب اینجاست که در این روز وزیر بهداشت در بازرسی از بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>