COVID-19: وزارت بهداشت هدایت DCGI برای اطمینان از توزیع عادلانه ‘تحقیقاتی درمانی’ مواد مخدر در سراسر کشور

توسط ANI

دهلی نو: اتحادیه بهداشت و رفاه خانواده وزارت کارگردانی داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) برای اطمینان از عادلانه توزیع مواد مخدر در سراسر کشور شامل به عنوان بخشی از “تحقیقاتی درمانی” در مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19.

با توجه به وزارت بهداشت رسمی به حرکت در می آید زمانی که آروناچال پرادش, Dadra and Nagar Haveli و دامان و دیو به اطلاع وزارت نیاز تحقیقاتی درمانی مواد مخدر.

“با دخالت DCGI کوچکتر متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) ارائه شد و با مقادیر کافی از مواد مخدر تحت تحقیقاتی درمانی برای درمان COVID-19 بیماران” گفت: این مقام.

نامه ای نوشته شده توسط ارشد وزارت بهداشت رسمی به DCGI اظهار داشت: “من کارگردانی می گویند که به غیر از در دسترس بودن توزیع جغرافیایی/رسیدن به مواد مخدر شامل به عنوان بخشی از تحقیقاتی درمانی در مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19 یعنی Remdesivir و توکلیزوماب نیز ممکن است باید بررسی شود.”

“وزارت ممکن است لطفا می شود مطلع که چگونه بسیاری از ایالت ها/UTs پوشش داده شده اند و کدام یک از کشورهای/UTs اگر هر, هستند, چپ تا آنجا که در دسترس بودن/توزیع این داروها توسط شرکت های مربوطه نگران است” جزئیات نامه.

تا کنون هند گزارش کرده است در مجموع 15.31 لاخ COVID-19 موارد با 34,193 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>