COVID-19: دولت ‘نظارت بر وضعیت’ پس از 30 پاکستانی تست مثبت در هنگ کنگ

دستیار ویژه نخست وزیر در امنیت ملی Moeed یوسف اذعان کرد در روز پنج شنبه که دولت به دنبال نگرانی های ابراز شده توسط کشورهای در مورد برخی از پاکستان مسافران تست مثبت برای کوروناویروس.

پاسخ از دولت پاکستان پس از هنگ کنگ در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است که این ویروس شناسایی شده است در 30 پاکستانی که وارد در این منطقه در اوایل این هفته از طریق شرکت هواپیمایی امارات.

“شده اند وجود دارد برخی از نگرانی در مورد مسافرانی که از سفر پاکستان در چند روز گذشته و آزمایش مثبت برای COVID-19 زمانی که آنها به یک کشور دیگر گفت:” یوسف در حالی که جلسه توجیهی با رسانه ها در روز پنج شنبه.

“پاکستان به عنوان یک مسئول و دولت به دنبال این موضوع گفت:” SAPM یوسف و اضافه “این کشور را به تمام اقدامات لازم در این زمینه است.”

او خاطر نشان کرد هر کس که پاکستان خود را تا به حال در مواجه با بسیاری از مشکلات زمانی که مردم در حال بازگشت به کشور در سه ماه گذشته است.

“به عنوان مثال در مقابل شما که با همه مشکلات ما در انجام تست و قرنطینه آنها [مسافران]” گفت: SAPM یوسف. او افزود که مقامات “از وضعیت آگاه” و “نظارت” آن است.

این SAPM روشن است که به دلیل این وضعیت دولت از 27 ژوئن شروع خواهد شد فرآیند غربالگری از “مسافران خروجی” را به عنوان به خوبی. او افزود که کامل و دقیق نمایش فیلم انجام خواهد شد اما روشن است که آزمون از مسافران را انجام نمی شود و تنها تب و علائم دیگر بررسی خواهد شد.

SAPM یوسف نیز به رسانه ها گفت که چنین تصمیمی گرفته شده بود و نه توسط دولت “برای خروج از فشار”. او اضافه کرد که چنین سیاست و برنامه ریزی وجود دارد برای یک مدت زمان طولانی و اجرای آن تصمیم گرفته شد در حال حاضر.

مسافران باید تحقق الزامات سیاست

این SAPM در کنفرانس مطبوعاتی نیز خواست مسافران خروجی که آنها باید در این سیاست با توجه به شرایط سفر قبل از سوار شدن به هواپیما.

یوسف گفت: خبرنگاران گفت که برخی از کشورهای غربی و کشورهای دیگر با توجه به کاهش گسترش بیماری همه گیر قرار داده اند محدودیت های خاصی در مسافران است.

“اگر شما در حال مثبت و سپس آن را تبدیل به یک دیپلماتیک موضوع برای پاکستان است.”

سیاست برای مسافران خروجی

این SAPM در حالی که کشف حجاب خروجی سیاست از مسافران گفت که آنها را از طریق همان غربالگری به عنوان کسانی که از آمدن به این کشور است.

“هیچ مسافر مشکوک به کروناویروس اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره این هواپیما گفت:” یوسف. درخواست او تمام مسافران که رزرو بلیط خود را و در حال نشان دادن هر گونه علائم یا در اطراف یک تاج بیمار به نه سر به فرودگاه و دریافت خود را مورد آزمایش قرار.

“ما بهداشت حرفه ای شده اند-به مردم توصیه از ورود هواپیما اگر آنها احساس می کنید که مسافر است و نه به خوبی” گفت: SAPM یوسف.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im