COVID-19: دکتر گیر در مگالایا می نویسد به سانتی متر Sangma ابراز تمایل خود را برای خدمت به مردم

توسط PTI

شیللنگ: یک پزشک از آلمان که گیر کردم در اینجا با توجه به سراسر کشور مستند به نوشته مگالایا وزیر کنراد K Sangma اطلاع رسانی او در مورد تمایل او برای خدمت به مردم در مورد شیوع کروناویروس در دولت, مقامات گفت.

دکتر ماری Kerkloh و پرماجرا, شوهر, Benno بودند در یک تور جهانی در دوچرخه خود را و آنها وارد یک روستا در غرب خاصی تپه منطقه در مارس 2 به صورت داوطلبانه در مدرسه اجرا شده توسط یک زن و شوهر.

اما آن را تعطیل توسط مقامات با توجه به COVID – 19 شیوع در کشور گفتند.

پس از من تا به حال به عنوان یک دکتر در یک بیمارستان در کشور من, من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود برای رسیدن به داوطلب و کمک به مردم در این بخش از جهان در مورد شیوع, اینجا,,,,, Dr ماری Kerkloh گفت PTI.

بنابراین او در نامه ای به وزیر, او گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر او در انتظار پاسخ او در این زمینه است.

دکتر ترک کار خود را به عنوان او می خواست به سفر در سراسر جهان است.

زن و شوهر شروع به دوچرخه سواری از آلمان در ماه ژوئن سال گذشته و pedalled در سراسر جمهوری چک, لهستان, اوکراین, مولداوی, گرجستان, ارمنستان, ایران, پاکستان, هند و نپال.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

آنها pedalled به بازگشت به هند پس از بازدید از نپال.

Dr Kerkloh گفت: او قصد دارد برای رفتن به بیشتر کشورهای کشف و تجربه فرهنگ های مختلف از مردم زندگی در آن کشور است.

آنها در حال حاضر اقامت در یک آپارتمان در اینجا همراه با دوچرخه سواران دیگر نیز که گیر کردم با توجه به مستند.

این مگالایا دولت تعیین کرده است تا جداسازی مراکز در شیللنگ و تورا.

اگر نیاز به جداسازی مراکز در شیللنگ می تواند اعتراف 200 نفر در حالی که جداسازی مراکز تورا می توانید مسئولیت رسیدگی به 300 نفر است.

هر چند مگالایا گزارش نشده هر موردی COVID-19 تا به امروز صدها نفر از داوطلبان, پرستاران, پزشکان, انسان مدیران و داوطلبان ثبت نام کرده اند با سازمان های دولتی برای کمک به دولت در مورد هر کسی یافت می شود با این ویروس آلوده.

در حال حاضر دولت رعایت 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا.

بیش از 7000 نفر که بازگشت به وضعیت پیش از این مستند قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه و بیش از 40 نمونه های جمع آوری شده از بیماران مشکوک باید تست منفی ارشد وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>