COVID-19 مبارزه: مودی می رود ، اعلام Rs 20 lakh کرور بسته امداد

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: ابتلا به ملی, خلق و خوی, نخست وزیر نارندرا مودی در نهایت اعلام کرد که یک تومان 20 lakh کرور طرح محرک برای ‘متکی به هند است.’

در $265 میلیارد و طرز حیرت انگیزی گران بسته امداد و نیم هند ریاضی راه حل برای مبارزه با بی ارگانیسم های میکروسکوپی به نام coronavirus و منحصر به فرد بد راه های از بین بردن هر دو انسان و اقتصادی خوب بودن.

“اقتصادی بسته خواهد شد تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قانون است. این کمک خواهد کرد که کسب و کار کوچک مهاجران کشاورزان” مودی گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت.

آتما Nirbhar بهارات Abhiyan پیشنهاد ترجمه به حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی است که تقریبا در خط با ما آسه آن و غربی همسالان.

SGX بسیار خوب, خوشحال, فراتر از قدرت بیان, شات تا بیش از 4 درصد در عرض چند دقیقه پس از اعلام.

در حالی که تیتر شماره به نظر می رسد جسورانه و بلند پروازانه آن مربوط به توجه داشته باشید که این بسته شامل RBI اقدامات اعلام کرد در ماه گذشته.

اگر شما به یاد بیاورید به ذهن هند اعلام کرد در حال حاضر نزدیک به Rs 6 لاخ کرور در سیاستهای مالی و پولی امداد (Rs 1.7 لاخ کرور محرک های مالی, Rs 3.74 لاخ کرور بسته برای اولین بار اعلام کرد با RBI و در نهایت 50,000 تومان کرور روپیه حمایت از نقدینگی به صندوق خانه ها و دیگران). این ترجمه را به حدود 3.4 درصد از تولید ناخالص داخلی.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

به این معنی سهشنبه اعلام بر اساس مستقل می تواند بیش از 6 درصد از تولید ناخالص داخلی یا Rs 14 لاخ کرور.

مهم جزئیات این بسته هنوز هم مبهم و مه آلود و وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است که انتظار می رود به اعلام آن در روز آمده است.

با توجه به این که اولین محرک های مالی که lite-نسخه نهایی تسکین بسته انجام شد تا حد زیادی در خانواده های کم درآمد انتظارات بالا هستند که این صنعت را به یک بلند بالا در این دور.

از همه مهمتر مودی 33 دقیقه پیام تا به حال چند طلا برای کسب و کار. برای اولین بار در میان آنها است که نیاز به پیاده سازی انفجار بزرگ اصلاحات. “ما نیاز به اصلاحات را منطقی سیستم مالیاتی ساده تر قوانین و زیرساخت های بهتر و قوی سیستم مالی و جذب سرمایه گذاری” او اشاره کرد.

گرفتن ظریف تطبیق در چین و تسلط خود را در تجارت جهانی مودی همچنین تاکید کرد که باید برای ترویج کسب و کارهای محلی و محصولات و لازم بود برای هند برای تبدیل شدن به بخش مهمی از زنجیره تامین جهانی.

در همین حال روز سه شنبه تسکین بسته است که امید به زنده MSMEs و بیمار از بخش هایی مانند مهمان نوازی و حمل و نقل هوایی را تغییر اقتصادی گرامر برای خوب یا بدتر.

آن را نیز بدان معنی است که دولت طلبانه خود گذشتگی برای کاهش کسری مالی به 3 درصد از تولید ناخالص داخلی می ایستد junked برای یک زمان خوب است.

شاید هند در حال حاضر به دنبال تثبیت مالی با مالی توسعه است که می تواند irk آژانس های رتبه بندی اعتباری تهدید به کاهش هند رتبه حاکمیت به آشغال.

از طریق یک taster از چه راه آینده ما, دولت در هفته گذشته مطرح شده و آن قرض گرفتن محدودیت آزادانه توسط بیش از 50 درصد به Rs 12 لاخ کرور. چرا که حل مشکل در درون محدودیت های مالی موجود است که تقریبا غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de