COVID-19 کارشناس پنل تماس برای تست سریع از افراد به صورت تصادفی در هر منطقه

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: یک گروه متخصص از اپيدميولوژيستها و کارشناسان بیماری های عفونی منصوب شده توسط دولت پیشنهاد کرده است انجام سریع آنتی بادی آزمایش بر روی افراد به صورت تصادفی — حتی غیر علامتی آنهایی که — در هر منطقه از جمله کسانی که به عنوان غیر نقاط یا سبز مناطق به صورت دوره ای به ارزیابی میزان COVID-19 عفونت در کشور است.

پانل پیشنهاد کرده است که مناطق با کمتر از یک درصد شيوع عفونت اگر به خوبی آماده پزشکی به تدریج می تواند اجازه داده می شود برای خروج این مستند در حالی که کسانی که با شیوع و یا آماده پزشکی باید همچنان تحت مستند — کامل و یا جزئی.

این گروه در نظارت و اپیدمیولوژی رهبری جامعه پزشکی متخصص Dr D C S ردی تحت ملی نیروی کار در COVID-19 مدیریت شده بود وظیفه آینده با مبتنی بر شواهد پزشکی پارامترهای است که تعیین خواهد کرد که آیا کامل و یا جزئی مستند است اعمال شده در مناطق مختلف در هفته پیش رو است.

این پیشنهاد را نهایی توسط کارشناس گروه جمعه به دنبال استفاده از سریع آنتی بادی آزمایش برای نمونه مردم در تصادفی خانوار در هر منطقه.

“آنچه ما می گوییم این است که یک نفر از 400 خانوار در تمام مناطق می توان نمونه هر دو هفته با استفاده از سطح محلی یکپارچه منطقه نظارت برنامه یا خط مقدم سلامت کارگران عضو این گروه گفت: New Indian Express.

“این اجازه خواهد داد که بسیار متمرکز مداخله در بخشی از دولت به تمرکز بر روی مناطقی که نیاز به نظارت و نیاز به کامل و یا جزئی مستند,” او اضافه شده است.

تحت حکومت موجود تست سیاست تنها کسانی که با مسافرت های بین المللی, تاریخ, خود, تماس, بهداشت و درمان, درمان کارگران COVID-19 بیماران آن بیمارستان بستری شدید حاد تنفسی و بیماری و بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری در کانون مناطق در حال آزمایش هستند.

دولت در حال حاضر نیز مجموعه ای برای شروع نظارت در مناطق طبقه بندی شده به عنوان نقاط با استفاده از سریع آنتی بادی بر اساس کیت که آن را یک ایده در مورد میزان پیشرفت بیماری در منطقه شده اند. روز چهارشنبه دولت تا به حال منتشر شده یک لیست از 170 کانون ولسوالی — 123 با شیوع و 47 با خوشه — در منطقه قرمز دسته.

نیز وجود دارد 207 مناطق دیگر که در آن حداقل یک مورد ثبت شده است در حالی که در 325 مناطق وجود دارد موارد ثبت شده در همه.

“ما می خواهیم نظارت دوره ای حتی در منطقه سبز مناطق اما البته که بستگی به در دسترس بودن سریع تست آنتی بادی کیت” دیگر عضو پانل گفت.

Coronavirus موارد در کشور تا کنون شده است در نتیجه از انجام تست های تشخیصی بسیار گزینشی تعدادی از مظنونان اما اعضای پانل احساس می کنید که ممکن است به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im