COVID-19 اثر: AAI به تهیه 198 اسکنر بدن 63 فرودگاه

توسط PTI

دهلی نو: فرودگاه اقتدار هند (AAI) تصمیم گرفته است برای تهیه 198 اسکنر بدن 63 هندی فرودگاه که جایگزین های موجود در قاب درب آشکارسازهای فلزی و اسکنر دستی در کنار پت-پایین جستجوهای از مسافران برای تشخیص اشیاء فلزی, مقامات گفت.

“این فرایند را برای خرید اسکنر بدن آغاز شده و در اوایل این سال و قبل از COVID-19 بیماری همه گیر. آن را تبدیل به مهم برای دریافت این اسکنر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان frisking از مسافران توسط پرسنل امنیتی در حال حاضر به حداقل رسیده از ماه مارس با توجه به همه گیر” به AAI مقامات اشاره کرد.

از این 198 اسکنر 19 خواهد بود برای فرودگاه چنای, 17 برای فرودگاه کلکته و 12 برای پونا, فرودگاه, مقامات گفت PTI.

این AAI صاحب و مدیریت بیش از 100 فرودگاه در سراسر کشور است.

“هفت اسکنر بدن خواهد بود مستقر در فرودگاه سرینگر شش در فرودگاه ویساکاپاتنام و پنج در فرودگاه در Tirupati Bagdogra Bhubaneswar گوا و ایمفال” آنها اضافه شده است.

چهار اسکنر بدن هر یک قرار داده خواهد شد در فرودگاه در امریتسار بنارس Calicut, Coimbatore, Trichy, Gaya, Aurangabad و بوپال مقامات ذکر شده است.

آنها گفت: مناقصه برای تهیه 198 اسکنر بدن 63 فرودگاه صادر شده است و سه شرکت را در پیشنهادات خود را.

“این سه شرکت قرار داده اند در خود ویژگی های مناقصه. اگر آنها عبور فنی ما معیار ما بخواهید آنها را به ارائه مالی مناقصه. یک جایزه از قرارداد خواهد شد و سپس با توجه به یکی از آنها” مقامات اعلام کرد.

مسافران مجبور به حذف آنها کت ضخیم, لباس, کفش, کمربند و همچنین تمام فلزی موارد قبل از ورود به بدن اسکنر فرودگاه.

یک مانکن-مانند تصویر تولید شده توسط ماشین آلات و اگر وجود دارد یک نقطه زرد بر روی صفحه نمایش به این معنی است که منطقه در بدن ممکن است بیشتر نیاز به غربالگری.

هنگامی که بدن اسکنرهای نصب شده در فرودگاه پت جستجوهای خواهد شد لازم نیست برای مسافران خبر داد.

مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) در 19 مارس اعلام کرده بود, “CISF پرسنل مستقر در 63 داخلی و بین المللی فرودگاه شده اند حساس به اتخاذ ‘حداقل لمسی’ مفهوم و همچنین پوشیدن, ماسک, دستکش های جراحی و به لمس هر یک از آیتم و یا مقاله مسافر در دوران قبل از سوار غربالگری.”

کارکنان در این فرودگاه نیز توصیه شده است برای تعامل با مسافران از راه دور بدون به خطر انداختن امنیت روش های CISF گفت.

هند از سر گرفته داخلی آن مسافران پروازها از 25 مه پس از یک فاصله دو ماه با توجه به کروناویروس باعث lockdown.

در حالی که برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند در این کشور از مارس 23, هند تاسیس شده دو جانبه حباب های هوا با چهار کشور — ایالات متحده, امارات متحده عربی فرانسه و آلمان-که در آن شرکت های هواپیمایی دو کشور مجاز به فعالیت بین المللی پروازهای مسافری با محدودیت های خاصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>