COVID-19: پزشکان در کشمیر ابراز نگرانی از ناکافی زیرساخت کمبود نیروی انسانی

توسط PTI

سرینگر: بسیاری از پزشکان و متخصصین پیشرو در مبارزه با COVID-19 در کشمیر در روز دوشنبه ابراز نگرانی از ناکافی پزشکی و زیرساخت و گفت: عدم وجود نیروی انسانی برای مقابله با این بیماری همه گیر اگر آن را تشدید در دره.

پزشکان درمان COVID-19 بيمار ادعا کرد که آنها در حال کشیده و قادر به استراحت مناسب است.

برخی کارگران نیز شکایت از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

دکتر سهیل نایاک رئیس انجمن پزشکان کشمیر (DAK) گفت: ضرورت دارد برای کارکنان است که می تواند اجرا ويژه و بالا-وابستگی واحد است.

“من باور دارم که حتی پس از این محدودیت ها و مستند های COVID-19 مورد افزایش خواهد یافت. من هیچ شکی ندارم که دولت با تمرکز بر COVID-19 نبرد اما پزشکان در مواجهه با مشکلات است. برای مثال ما کمبود نیروی انسانی واقعی نیروی انسانی است که آموزش دیده برای اجرای ويژه و بالا-وابستگی واحد,” او گفت:.

او گفت: در حالی که این وظیفه پزشکان و سلامت کارگران به مبارزه با این جنگ آنها نیاز به حفاظت.

“اولین و مهمترین اینکه PPE. من احساس می کنم اگر دولت نمی ترتیب PPEs و نمی تواند اطمینان از تامین مداوم ما را از دست این نبرد در بيمارستان ظرف مدت ده روز برخی از پزشکان ممکن است بمیرد و یا استعفا از خدمات وجود دارد به عنوان یک تاثیر روانی. این PPE است از بیشترین اهمیت برای ارائه خدمات بهداشت و درمان در این بحران” او اضافه شده است.

در مورد اینکه آیا به صورت محلی ساخته شده PPE می توانید کار نایاک گفت: مناسب PPEs را نمی توان با جایگزین غیرعلمی لباس و به جای کمک به چنین چیزهایی می بومرنگ.

“بارانی پلی اتیلن و یا پارچه است PPE. PPE علمی طراحی شده و معتبر است. اگر پزشکان و دیگر کارکنان ساخته شده به پوشیدن لباس محلی و آنهایی که پس از آن این خواهد بود که مسئولیت دولت است اگر کسی آلوده می شود یا می میرد,” او گفت:.

پرسید: اگر بیمارستان در کشمیر به اندازه کافی هواکش های DAK رئیس جمهور وجود دارد گفت: تنها 97 هواکش در دره.

“دولت برای خرید (هواکش). اما وجود دارد یک عامل محدود کننده است که اگر شما خرید یک لاخ هواکش و سپس شما نیاز به دو لاخ پزشکان به استفاده از آن هواکش. شما می توانید خرید ده اتومبیل برای یک راننده. شما نیاز به درایور برای ماشین.”

“به طور مشابه, هواکش نیاز پزشکان برای آنها را به استفاده دور ساعت. ما باید در خرید بسیاری از هواکش که آنها دروغ در فروشگاه unutilised. در این برهه حساس ما باید برای استفاده از منابع محدود در یک راه مناسب به طوری که در این نبرد برنده است,” او گفت:.

یک پرستار ارشد در یک فوق تخصص بیمارستان اینجا که کاهش یافته است به طور مشخص تاکید بر نیاز به یک دفاع مناسب ساز و کاری برای کارکنان بهداشتی درمانی در برابر نامرئی تهدید coronavirus.

“بیمارستان ما ارجاع درمانگاه. ما به بیماران از سراسر دره از جمله کسانی که سفر تاریخ است. ما نمی توانیم رد درمان برای هر کسی وجود دارد اما باید یک دفاع مناسب ساز.”

“ما با توجه به بافت عبا, یک ماسک ساده و نه N95 یا سه لایه ماسک. ما به اشتراک گذاشتن یک sanitiser در میان 14 نفر و این می شود یک هفته قبل از اینکه ما دوباره پر کردن و در بازگشت بطری خالی. در با توجه به شرایط ما نمی دانیم که آنچه ما در برخورد با, ما,” او گفت:.

یک مقام ارشد در یکی از های تعیین شده coronavirus بیمارستان که نمیخواستند نام برد و گفت: کمبود نیروی انسانی به شمار بزرگترین چالش در مبارزه با کروناویروس.

“ما در حال مواجه شدید کمبود کارکنان از آنجا که ما تنها تعداد کمی از پزشکان که در خط مقدم. اگر شما نگاه کنید به بخش های دیگر به عنوان مثال ما بیهوشی و یا حتی در بخش پزشکی و مقیم پزشکان و دیگران مشغول به کار هستند.

آنها را برای کار در روز و شش روز به صورت موضعی آن را کشش می تواند تا 14 روز,” او گفت:.

“اما کسانی که مقیم پزشکان یا دیگران که در حال کار در خط مقدم و در تماس با COVID-19 بیماران به کار روزانه است. این یک خطر سلامت. اگر خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد به یکی از ما و سپس کل بسیاری خواهد بود برای دو-سه هفته. پس از آن که پس از بيماران؟”

دکتر گفت: امنیت در بيمارستان بود و موضوع دیگر.

“دیدن برخی از مردم فرار از بیمارستان. برخی ممکن است مسائل واقعی و برخی ممکن است اما آنها در حال اجرا به دور است. برخی از سرویس رومینگ در اطراف بیمارستان. اگر هر یک از آنها را آزمایش مثبت (برای coronavirus) و سپس شما می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از می تواند آلوده,” او گفت: خواستار امنیت مناسب در بیمارستان ها.

پرسید که آیا پزشکان در بیمارستان مناسب PPE و وجود عرضه کافی این پزشک گفت: “همانطور که در حال حاضر ما کافی PPE.”

“من نمی دانم چه موقعیت خواهد بود پس از 15 روز اما در حال حاضر ما باید حفاظت کافی کیت,” او گفت:, و اضافه کرد که منابع موجود را باید عاقلانه استفاده می شود. اصلی دولت کالج پزشکی سرینگر دکتر سمیه رشید همچنین گفت: کافی PPEs در دسترس هستند.

“همانطور که در حال حاضر ما کافی بودن عرضه است. دولت در ارائه لوازم” او گفت:.

اما رشید همچنین rued کمبود نیروی انسانی است.

“ما باید با مدیریت هر چه نیروی انسانی ما است. ما از مردم است. دولت از ما خواست برای جذب افراد, اما هیچ کس از آینده رو به جلو” او گفت:.

تعداد coronavirus موارد در هند افزایش یافت 1,071 و مرگ و میر صعود به 29 در هند در روز دوشنبه ،

جامو و کشمیر به گزارش 31 coronavirus تا کنون موارد از جمله مرگ و میر با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>