COVID-19: دهلی HC گسترش 45 روز موقت به قید وثیقه از 2,961 تحت محاکمه زندانیان

توسط PTI

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی نو روز دوشنبه تمدید موقت به قید وثیقه از 2,961 undertrial زندانیان توسط 45 روز به د به احتقان زندان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یک نیمکت از قضات Siddharth Mridul و Talwant سینگ گذشت این منظور در نظر بالا-قدرت کمیته توصیه که این امر می تواند خطرناک برای قرار دادن زندانیان به زندان به عنوان خطر هنوز هم باقی مانده است.

دادگاه سعید موقت به قید وثیقه از این undertrials است که توسعه یافته توسط 45 روز از تاریخ انقضای امداد در همان شرایط و ضوابط ذکر شده و این موضوع برای بیشتر شنیدن در آگوست 4.

این کمیته به ریاست دادگستری Hima Kohli در ژوئن 20 جلسه گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ یقین زمانی که خطر همه گیر نخواهد بود و نیاز اجتماعی فاصله دیگر لازم موقت به قید وثیقه از تحت محاکمه زندانیان (UTPs) نیاز به تمدید برای یک دوره بیشتر از 45 روز از تاریخ مربوطه موقت به قید وثیقه انقضای است.

در طول جلسه دهلی دولت ایستاده مشاور Rahul Mehra و مدافع Chaitanya Gosain ظاهر می شود برای مقامات زندان گفت: آنها هیچ اعتراضی به این فرمت از وثیقه.

“بر این اساس آن دستور داده شده است که موقت وثیقه برای یک دوره 45 روز اعطا شده به 2,961 UTPs نظر از توصیه های HPC بدینوسیله تمدید یک دوره 45 روز از تاریخ مربوطه انقضای توافق موقت وثیقه در همان شرایط و ضوابط” نیمکت گفت.

آن را نیز کارگردانی مدیر کل (زندان) به اطمینان حاصل شود که آنها را منتقل به همه 2,961 تحت محاکمه زندانیان (UTPs) با تلفن و دیگر حالت های موجود.

در طول جلسه دهلی دولت خدمات حقوقی قدرت (DSLSA) عضو اتاق Kanwal Jeet Arora فرستاده شده که وضعیت همین بود و ممکن بود به undertrials پشت در زندان در این زمان و خواست دادگاه به گسترش بیشتر تسکین دوره است.

مدیر کل (زندان) Sandeep Goel گفت: قبل از فرایند de-congesting زندان شروع شد 18,000 زندانیان در زندان برابر ظرفیت برگزاری 10000.

پس از decongestion هر چند زندان های جمعیت است که هنوز هم بیش از ظرفیت برگزاری است اما این کاهش به 13,677 است که کمک بسیار خوبی است.

این کمیته تشکیل شد و به دستور دیوان عالی کشور به وضع دستورالعمل به decongest زندان و جلوگیری از گسترش coronavirus شد همچنین از این دیدگاه که در حال حرکت از یک نرم افزار جداگانه از طرف هر یک از 2,961 UTPs خواهد بود “دست و پا گیر” است و منجر به تفریط قضایی زمان.

آن را توصیه کرده بود که دادگاه عالی درخواست شود به تصویب قضایی به منظور گسترش موقت به قید وثیقه از زندانیان توسط 45 روز.

این موضوع قرار داده شد قبل از رئیس دادگستری D N پاتل که در 7 مه صادر کلامی جهت به راه اندازی نیمکت در روز شنبه, مه 9.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de