COVID-19: روحانیون موضوع مشاوره توسل به مسلمانان به دعا در این رمضان

بیان اخبار سرویس

لکنو: با امکان از 21-day مستند بودن تمدید روحانیون مسلمان هستند خانههای گلی خالی یک راه منحصر به فرد به مردم اجازه نماز و انجام دیگر مراسم این رمضان بدون بیرون رفتن برای جمع آوری در مساجد. روحانیون در حال حاضر به خواست مردم به رفتن به مساجد برای ارائه در نماز جمعه و به اطاعت از رهنمودهای اجتماعی فاصله.

مصرف سرب برجسته اهل سنت لبنان از لکنو Idgah و رئیس شورای اسلامی مرکز هند مولانا خالد رشید فرنگی محلی صادر شده است یک مشورتی گفت: با شروع ماه مقدس رمضان در آوریل 24 با رویت ماه و اول Roza مشاهده می شود در آوریل 25, همه جانبازان باید انجام Taraweeh اضافی نماز در طول ماه رمضان درست بعد از شب نماز عشا در خانه های خود.

روحانی همچنین خواست مسلمانان را به دعا در خانه و به دنبال خدا را به ملت رایگان از کشنده coronavirus به زودی.

“به عنوان ماه رمضان است گوشه ای دور واضح است که نماز تراویح نیز برگزار می شود. اما در پی coronavirus گسترش و مطیع اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای تنها چهار تا پنج نفر و از جمله حافظ را مجاز به برگزاری نماز.

او در ادامه به اضافه کردن “کسانی که می توانند هزینه تلفن از حافظ در خانه های خود را ممکن است انجام این کار. دیگران باید انجام Taraweeh با 20 واژه ى از Namaaz از Aayats از قرآن کریم که آنها به یاد داشته باشید. باید وجود داشته باشد هیچ رضا Iftaar احزاب در همه جای آن که پول باید مورد استفاده برای مواد غذایی و جیره برای فقرا است. همچنین مردم باید از ارسال بارهای از Iftaari به مساجد. آنها تنها باید ارسال آن برای چهار یا پنج نفر که در مسجد. مردم باید دعا کنیم به خصوص برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

در طول Taraweeh فصل از قرآن کریم در حال خواندن نماز هستند ارائه شده است. تراویح در ماه مه گذشته از یک هفته کل ماه مقدس رمضان بسته به تعداد فصل به عنوان خوانده شده در یک روز.

از روحانیون نیز به فکر زنده جریان از Taraweeh مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند YouTube, Facebook و توییتر همراه با دستورالعمل در مورد چگونگی انجام آنها در خانه است.

مولانا Sufiyan نظامی اسلامی مرکز هند گفت: ایده این است که تحت نظر Ulemas و روحانیون ارشد. “اگر این ایده در بر داشت عملی از شریعت نقطه نظر ممکن است به عمل آورده. تصمیم در این زمینه گرفته خواهد شد به زودی,” او گفت:.

Firangi محلی در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر به مسلمانان به رعایت دستورالعمل های صادر شده توسط دولت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یکشنبه شب تا وزیر یوگی Adityanath بود خواست رهبران مذهبی به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود در آینده جشنواره است. “من می دانم که وجود دارد حوادث مانند Baisakhi و رمضان. من درخواست همه رهبران مذهبی به اصرار مردم به جمع آوری برای هر تابع عمومی به عنوان اجتماعی فاصله باید تمرین,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im