COVID-19: مرکز تحریم تومان 10-کرور بودجه ویژه برای CRPF; ‘madadgaar’ خط تلفن گسترش

توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه خانه وزارت اعطا ویژه 10 تومان کرور روپیه صندوق مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) را قادر می سازد آن را انجام تسکین با این نسخهها کار برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس, مقامات گفت.

پول همانطور که در مارس 30, صفحه اصلی, وزارت, سفارش قابل دسترسی توسط PTI است به معنای “به تهیه COVID-19 پیشگیرانه اقلام است.”

مقامات گفت: یک پیشنهاد برای انجام امداد کار می کند و ارائه کالاهای اساسی به کسانی که آواره و یا تحت تاثیر مداوم مستند در نظر ویروسی شیوع بیماری شد و برای اولین بار ساخته شده توسط نیروی شبه نظامی در مارس 25, پس از آن وزارت خانه امور (MHA) اعطا تحریم.

تحریم برای سال مالی 2019-20 ساخته شده تحت ‘مدنی اقدام برنامه’ سر به بزرگترین کشور CAPF که در حدود 3.25 لاخ پرسنل در صفوف آن است.

CRPF مدیر کل A P Maheshwari گفت PTI که این صندوق خواهد شد مورد استفاده برای تهیه محافظ و ماسک sanitisers غذایی و دیگر ملزومات مورد نیاز مردم است.

“همه CRPF تشکل در کشور خواسته شده است خود را به مرحله عمل و شناسایی جمعیت و مناطق در مجاورت خود را که نیاز به کمک.”

“نیرویی است که در یک حالت ماموریت برای کمک به شهروندان این کشور در این زمان به چالش کشیدن” این CRPF رئیس گفت.

Maheshwari اضافه شده که نیروی دریافت کرده 10 تومان کرور روپیه صندوق از MHA و این پول استفاده خواهد شد به طور موثر برای مقابله با این وضعیت ناشی از شیوع کروناویروس.

نیروی نیز کوچک خود کشمیر مبتنی بر خط تلفن به نام ” madadgaar آن را به خدمات در دسترس مضطرب و نیازمند در سراسر کشور است.

یک مقام ارشد گفت: کارکنان و اعضای خانواده از دیگر مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPFs) نیز با نزدیک شدن به خط تلفن و در حال کمک برای تحویل اقلام ضروری و انتشار اطلاعات.

این ‘madadgaar’ خط تلفن شماره 14411 دریافت کرده است حدود 2500 تماس و بیش از 2.5 لاخ برداشت های مختلف آن سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن مردم به دنبال کمک در پی بیماری ویروسی شیوع و پس از آن مستند اعمال شده در این کشور از مارس 25.

خط تلفن را در حال حاضر کار در هماهنگی نزدیک با دیگر CAPFs و مقامات دولتی برای کمک به نیازمندان, DG گفت.

راه اندازی در ماه جولای سال 2017 خط تلفن به تازگی شناور جدید واتساپ شماره – 7082814411 – برای مردم است.

“ما افزایش نیروی انسانی از خط تلفن و بیشتر تقویت قابلیت های آن” Maheshwari گفت.

طبق آخرین اطلاعات ‘madadgaar’ دریافت 2,388 تماس به دنبال اطلاعات در مورد COVID-19 پایه اطلاعات آزمایشگاه های تست و قرنطینه مراکز 87 درخواست تامین جیره 35 برای تامین داروهای دیالیز و اهدای خون, 35 از خانواده های CAPF پرسنل 27 برای مشاوره و کمک و 11 برای مشاوره پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im