COVID-19: مرکز مسائل دستی برای ماسک های خانگی می گوید آنها “70 درصد’ موثر

توسط PTI

دهلی نو: دفتر دولت اصلی مشاور علمی در روز سه شنبه با صدور یک کتابچه راهنمای دقیق برای آماده سازی ماسک های خانگی به راحتی با استفاده از آیتم های موجود مانند جلیقه t-پیراهن و دستمال تاکید بر آنها “70 درصد موثر” در مهار گسترش coronavirus.

ماسک های پایین تر شانس coronavirus ورود به سیستم تنفسی از طریق قطرات چپ در هوا از یک فرد آلوده.

با پوشیدن ماسک است به خصوص توصیه می شود برای مردم ساکن در مناطق پرجمعیت دستی متحده است.

کاهش احتمال استنشاق ویروس با پوشیدن ماسک محافظ کاملا تمیز با استفاده از ترکیبی از روش های است که با استفاده از گرما و نور ماوراء بنفش و آب و صابون و الکل و حیاتی خواهد بود برای متوقف کردن گسترش آن دستی متحده است.

دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده در اینجا

“یک دو لایه از 100 درصد پنبه پارچه است که حدود 70 درصد به عنوان موثر به عنوان یک فولاد ماسک در گرفتن ذرات کوچک (تا پنج برابر کوچکتر از coronavirus).

این مواد تنفس و از آن آسان است برای پیدا کردن در اطراف خانه. این ماسک به راحتی می توان مورد استفاده مجدد قرار” کتابچه راهنمای متحده است.

قبل از ساخت ماسک پارچه باید به خوبی شسته و آب پز برای 5 دقیقه.

اضافه کردن نمک به آب توصیه می شود به عنوان در هر دستی.

آن ایالت که در خانه قابل استفاده مجدد ماسک تنها کاهش احتمال استنشاق قطرات هنوز در هوا از یک فرد آلوده.

“آنها نمی دهد حفاظت کامل. در خانه قابل استفاده مجدد ماسک باید شسته و گرم در هر روز به عنوان دستور. استفاده مجدد بدون شستشو انجام شود باید” آن می افزاید.

این دستی است که به منظور ارائه یک طرح ساده از بهترین شیوه را استفاده و استفاده مجدد از ماسک برای فعال کردن سازمان های غیر دولتی و افراد برای خود ایجاد ماسک مانند و سرعت بخشیدن گسترده تصویب ماسک در سراسر هند در بیانیه ای گفت:.

معیارهای کلیدی برای پیشنهاد طرح عبارتند از: سهولت دسترسی به مواد سهولت ساخت آنها را در خانه و سهولت استفاده و استفاده مجدد.

“تجزیه و تحلیل نشان می دهد که اگر 50 درصد از جمعیت شد و به پوشیدن ماسک تنها 50 درصد از جمعیت خواهد بود آلوده شده توسط ویروس.

هنگامی که 80 درصد از جمعیت می پوشد, ماسک, شیوع بیماری می تواند متوقف شود فورا” آن را می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>