COVID-19: مرکز تصمیم می گیرد برای صادرات مازاد هیدروکسی کلروکین می گوید: وجود بافر برای هند

توسط PTI

دهلی نو: نگرانی بیش از صادرات هیدروکسی کلروکین است که دیده می شود به عنوان یک دارو است که ممکن است در مقابله با کروناویروس دولت در روز جمعه گفت هند درخواست های دریافت شده از کشورهای مختلف برای دارو و تصمیم گرفته شده برای صادرات مازاد مواد مخدر در حالی که نگه داشتن یک کافی بافر سهام برای کشور است.

پرداختن به یک جلسه MEA وزیر اضافی Dammu راوی است که COVID-19 هماهنگ کننده گفت که هیدروکسی کلروکین در تقاضای بالا در سطح جهانی و تصمیم گیری برای صادرات دارو به لیست کشورهایی که قرار است در یک درخواست تایید شده است.

“چندین کشور ساخته شده برای این درخواست خاص مواد مخدر است. با توجه به نمای داخلی سهام موجود و نگه داشتن کافی بافر برای خود ما نیاز به یک تصمیم گرفته شده توسط GoM به انتشار برخی از داروهای مازاد برای صادرات اهداف است. دسته اول به صورت فهرست کشورهای مورد تایید قرار گرفته اند و این محصولات را آغاز کرده اند به ترک. من می خواهم به تاکید است که داخلی مورد نیاز و ضرورت خواهد بود یک اولویت برای دولت” راوی گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| COVID-19: هند در مراحل نهایی از فریم پروتکل به صورت کارآزمایی بالینی از پلاسما درمانی می گوید ICMR

مشترک وزیر (وزارت بهداشت) Lav Agarwal گفت که هند یک سهام از 3.28 کرور قرص هیدروکسی کلروکین که سه بار بیش از پیش بینی شده مورد نیاز از یک کرور قرص در کشور برای هفته آینده و کراوات یو پی اس ساخته شده اند برای عرضه اضافی از 2 به 3 کرور قرص برای آینده نیاز است.

“ما بر اساس پیش بینی شده مورد نیاز ما نیاز به یک کرور قرص hydroxychloroquin برای آمدن یک هفته در حالی که ما 3.28 کرور قرص با ما امروز. بنابراین ما باید بیش از 3 بار عرضه نسبت به داخلی مورد نیاز است. داخلی مورد نیاز و تولید hydroxychloroquin شده است 100 درصد تضمین و نه حتی برای امروز بلکه برای آینده بار به عنوان به خوبی. همچنین دو کرور قرص فرستاده شده اند به متحده برای اطمینان از در دسترس بودن آنها در بخش خصوصی” Agarwal گفت: اطمینان وجود دارد هیچ کمبود دارو در کشور است.

این ICMR توصیه کرده است استفاده از مواد مخدر به عنوان داروهای پیشگیرانه برای بهداشت و درمان کارگران و خانواده مخاطبین به دنبال پس از یک مورد مثبت. علاوه بر این اتحادیه و وزارت بهداشت نیز توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین در ترکیب با آزیترومایسین در آن به شدت رنج می برند از COVID-19 که نیاز به ICU مدیریت.

همچنین به عنوان خوانده شده| تصمیم را به سرخپوستان از خارج از کشور گرفته خواهد شد و پس از بررسی COVID-19 وضعیت: مرکز

هند تصمیم گرفته است تا حدی لغو ممنوعیت صادرات از پاراستامول و ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین همگام با جهانی آن تعهد برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجازه صادرات هیدروکسی کلروکین به ما که پدید آمده است به عنوان کانون جهانی از COVID-19 روز سه شنبه.

در مارس 25, هند ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین در میان دیدگاه ها در برخی از محله های که این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با COVID-19. هند بزرگترین صادر کننده مواد مخدر است. هیدروکسی کلروکین قدیمی و ارزان مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا.

هند بزرگترین تولید کننده مواد مخدر در سطح جهان است. به گفته مقامات هند خواهد صادرات دارو در مورد اساس و پس از جلسه تمام نیازهای داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im