COVID-19: موارد افزایش به 415; بسیاری از هند تحت مستند

توسط PTI

دهلی نو: COVID موارد در هند افزایش یافت به 415 اتحادیه وزارت بهداشت گفت: به عنوان بسیاری از کشور قفل شده در روز دوشنبه با مرکز هشدار از اقدام قانونی علیه کسانی که نقض محدودیت اجرا به محدود کردن این بیماری همه گیر است که ادعا کرده بیش از 14,500 زندگی در سطح جهان است.

پنجاب در روز دوشنبه شد برای اولین بار در کشور به اعمال مقررات منع رفت و آمد در کل کشور با هیچ تسهیلات و فقط معاف خدمات ضروری برای جلوگیری از عفونت است که به کشته شدن هفت نفر در این کشور تا کنون.

نارندرا نخست وزیر نیز خواسته دولت برای اطمینان حاصل شود که قوانین و مقررات coronavirus مستند در حال اجرا به او اشاره کرد که بسیاری از مردم در حال گرفتن به اندازه گیری جدی است.

“بسیاری از مردم هنوز مصرف مستند جدی است. لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را به دنبال دستورالعمل به طور جدی. من درخواست دولت برای اطمینان از قوانین و مقررات به دنبال دارد,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

در مواجهه با وضعیت بی سابقه ای ناشی از کوروناویروس برک آوت مرکز و دولت تصمیم گرفته اند که اقدامات فوق العاده و اعمال محدودیت.

همچنین به عنوان خوانده شده | راه آهن گسترش محدودیت زمانی اقامت در بازنشستگی اتاق برای رشته مسافران تا عادی خدمات رزومه

دهلی نو, Jharkhand و Nagaland اعلام کرد ایالت مستند در حالی که مشابه محدودیت اعلام شد در تعدادی از مناطق در ایالت بیهار در Haryana, Uttar Pradesh, و, West Bengal.

چندین ایالت از جمله ماهاراشترا کرالا راجستان و Uttarakhand قبلا اعمال جزئی یا کامل مستند.

کسانی که زندگی در 80 منطقه در سراسر کشور از جمله در سرمایه های ملی بمبئی بنگلور و چنای قرار داده شده اند و تحت مسافرت و جنبش محدودیت با مقامات تعلیق تمام قطار های مسافری و بین دولت خدمات اتوبوس تا 31 مارس است.

این مرکز صادر شده است جهت به دولت های ایالتی درخواست از آنها برای اقدام قانونی علیه کسانی که در بر داشت نقض مستند سفارشات.

“متحده خواسته شده است به شدت اجرای مستند در مناطق که در آن اعلام شده است.

قانونی اقدام خواهد شد در برابر متخلفان ایم” مطبوعات اداره اطلاعات دولت ارتباطی بال.

کشور ثبت شده 55 تازه موارد از بخش های مختلف مصرف چوب خط حساب کردن به 415 که شامل 41 اتباع خارجی و هفت مرگ و میر.

گجرات بیهار و ماهاراشترا گزارش یک مرگ در هر یکشنبه.

چهار مرگ و میر گزارش شده زودتر از Karnataka, دهلی نو, ماهاراشترا و پنجاب وزارت و افزود: در کل شماره نیز شامل 24 افرادی که درمان شده است تخلیه شده و یا مهاجرت کردند.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: 18,383 نمونه آزمایش شده اند تا 10 صبح روز دوشنبه.

تعداد کل مثبت رمان coronavirus موارد شامل 67 در ماهاراشترا از جمله سه خارجی و کرالا نیز در 67 هفت اتباع خارجی داده های صادر شده توسط وزارت نشان داد.

تا صبح روز دوشنبه دهلی نو گزارش شده بود 29 موارد مثبت از جمله یک تبعه خارجی در حالی که اوتار پرادش ثبت 28 نیز از جمله یک خارجی به آن اضافه شده است.

راجستان گزارش 27 مورد از آن دو خارجی هستند.

Telangana گزارش 26 نفر از جمله 11 خارجی.

کارناتاکا 26 coronavirus بیماران وزارت گفت.

در دیوان عالی کشور در کارگردانی تمام متحده و UTs به راه اندازی بالا در سطح کمیته برای تعیین کلاس از زندانیان که منتشر می تواند در آزادی مشروط در یک پیشنهاد به decongest زندانها برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

همچنین گفت: زندانیان محکوم یا متهم به جرم داشتن حبس تا 7 سال می توان با توجه به آزادی مشروط.

دادگاه همچنین دستور داد که در سطح بالایی کمیته باید در مشورت با دولت قانونی سرویس اقتدار را برای آزادی زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>