COVID-19 موارد می تواند افزایش به یک میلیون نفر تا پایان ماه جولای هشدار اسد عمر

وزیر برنامه ریزی و توسعه اسد عمر خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در روز یکشنبه. — Youtube screengrab

وزیر برنامه ریزی و توسعه اسد عمر در روز یکشنبه هشدار داد که اگر شهروندان ادامه داد: به نمایش نازدار نگرش شاهد تا کنون در حفاظت در برابر coronavirus موارد ممکن است صعود به 300,000 تا پایان این ماه و آمار یک میلیون تا پایان ماه ژوئیه.

پرداختن رسانه ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCC) در اسلام آباد و عمر و تاکید کرد که وجود یک رادیکال نیاز به یک تغییر در نگرش نسبت به این ویروس به صورت فردی و جمعی صورت که با پوشیدن ماسک الزامی است و برای کم کردن سرعت گسترش این بیماری است.

“مطالعات نشان می دهد که با سرعت از این ویروس گسترش می تواند کاهش 50 درصد پوشش دهان به تنهایی” عمر اعلام کرد و اضافه کرد که اجتماعی فاصله به همان اندازه ارزشمند برای مبارزه با این بیماری است.

تکرار حمایت استانی دولت در مبارزه با ویروس وزیر توسعه گفت که دولت پنجاب اعلام خواهد شد امروز [یکشنبه] استراتژی برای عملیات در مناطق که در باغ زمستان از بیماری است.

“حدود 500 تخت به آن اضافه شود و در سند و پنجاب و 400 اکسیژن تخت به آن اضافه شود در KP [خیبر Pakhtunkhuwa] برای کمک به استان ها در مبارزه با ویروس” او گفت:.

و اشاره کرد که بیش از 2000 نفر در سراسر کشور در حال اکسیژن تخت در لحظه عمر گفت که دولت فدرال را تضمین گسترش تحویل این تخت به تمام استانهای کشور و همچنین به عنوان پایتخت فدرال.

“در مورد 2,150 اکسیژن تخت خواهد بود ارائه شده برای استان ها تا پایان ماه آینده” اعلام کرد.

با تست ظرفیت نیز افزایش یافته است وزیر گفت که در حال حاضر 30,000 آزمون در حال انجام روزانه که فقط حدود 500 هنگامی که اولین موارد گزارش شده است.

“در آینده چهار تا شش هفته آزمایش ظرفیت است انتظار می رود افزایش به 150,000,” او گفت:.

نگرانی که در این کشور نظام سلامت خواهد بود فلج در روزهای آینده اگر کافی و به موقع اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از ویروس و عمر تاکید کرد که دولت انجام هدفمند مستند در این مناطق بیشتر-آمار با توجه به کروناویروس و خواهد سختگیرانه تر اعمال محدودیت هایی وجود دارد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im